+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

нема податок
ABOUT US
За нас:
Водечки минималистички бренд за мебел во Кина
Глобална репутација како еден од најголемите и најпочитуваните светски производители на мебел.
Зборувања
Ние упорно иновираме дизајн, развивање и производство
Висококвалитетен мебел независно за сечие уживање во домашниот живот.
нема податок
COLLECTIONS
Ние упорно иновираме дизајн, развивање и производство
Висококвалитетен мебел независно за сечие уживање во домашниот живот.
нема податок
нема податок
нема податок
OUR PRODUCTS
Концепт на дизајн:   „уметнички живот“ и „интелигентен живот“. Функционалноста, практичноста и естетиката на производот се целосно комбинирани за да се направи процесот на користење на мебелот да ги задоволи потребите на повеќе сцени како што се секојдневниот живот, фестивалските забави и семејните собири и да се обрне внимание на искуството во работењето на секој детал. Нека уметноста се приближи до животот и претворете го животот во удобна уметност.
Системот за осветлување и хардверски додатоци на производот воведува платформа за интелигентен домашен систем за да го подобри чувството за наука и технологија на производот и да го направи мебелот поинтелигентен.
нема податок
15+ години професионалец Р &Глобален провајдер на решенија D

BK CIANDRE е производител на процесни керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D. Имаме целосен опсег на колекции на керамички маси, кујнски кабинети, кујнски панели, прошетка во плакарот, врати и модуларни ѕидни кабинети за ТВ.

нема податок
SUCCESS CASES
Еве ги најновите вести за нашата компанија и индустрија. Прочитајте ги овие објави за да добиете повеќе информации за производите и индустријата и на тој начин да добиете инспирација за вашиот проект.
нема податок
Последни вести
Еве ги најновите вести за нашата компанија и индустрија. Прочитајте ги овие објави за да добиете повеќе информации за производите и индустријата и на тој начин да добиете инспирација за вашиот проект.
нема податок
GET IN TOUCH WITH US
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп