Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Во бањата на мерка

Мебел за бања BK Ciandre е да иновира пријатен простор за капење со комбинација на паметно LED огледало.   кабинети за бања со алуминиумска структура со вграден мултифункционален заштеда на простор, што го прави вашиот простор за капење уреден и елегантен. Мебелот за бањи BK CIANDRE е фокусиран на современи стилови со различни големини и буџети, кои нашироко можат да ги задоволат клиентите од различно ниво на потрошувачка.  Мебелот за бања Bk Ciandre вклучува комплети за суета за бањи, паметни

нема податок
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.