Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Сопствен ТВ кабинет 1
Сопствен ТВ кабинет 1

Сопствен ТВ кабинет

Апратирај

Детали за производот на ТВ кабинетотИнформации за продукт


Она што беше нагласено го вклучува и дизајнот на ТВ кабинетот. Производот се испитува под надзор на нашите вешти експерти за квалитет во однос на различни параметри. Основана е производствена база на ТВ кабинет со висок стандард од

Опис на продукт

ALUMINUM TABLE LEG +TABLE TOP SINTERED SLABS

Минималистичка метална конструкција и едноставна комбинација на маса од бели синтерувани плочи,

претставувајќи многу, но не и едноставен концепт за домот. ДИY инсталацијата.Димензии

Димензии: Големината може да се прилагоди по вистинска потреба


2000*450*400Мм

Материумија

■ Стакло

■ Ламинам

■ Природна дрва

■ Алуминиумски дел од бои

Детали на производи

Исклучителни алуминиумски ногарки за маса, деликатна интерпретација на едноставна естетика.


Сопствен ТВ кабинет 2


Апликации за вистински производи

PRODUCTS APPLICATION
Сопствен ТВ кабинет 3
Предност на компанијата


• поседува супериорна географска локација. Има удобност во сообраќајот, елегантна еколошка средина и изобилни природни ресурси.
• е основана во Оттогаш, ние произведуваме и продаваме Сега станавме еден од најдобрите во индустријата.
• Нашата компанија има основано продажни места во поголемите градови во Кина. Нашите производи се извезуваат и во Европа, Америка, Југоисточна Азија и други региони.
• Воведе голем број таленти и формира тим на Р иД за да обезбеди технички сили за развој на производите и иновации.
Имаме повеќе дизајни и различни стилови на накит. Слободно контактирајте за нарачки. Ќе бидат понудени повеќе попусти за нарачки од поголеми количини!


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.