+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 1
Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 4
Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 5
Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 6
Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 7
Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 1
Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 4
Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 5
Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 6
Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 7

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis

Апратирај

Детали за производот за минималистички прошетки во плакаротВоведување на производи


walk in closet minimalis е произведен со користење на напредна технологија и првокласна опрема. Инспекцијата на секој процес на производот е гаранција за неговите извонредни перформанси. има развиено и пријателски односи со испораката што исто така може да гарантира брзо време на испорака.

Професионална техника

BK Ciandre Елегантна варијација со врати или без врати, подобрена во оригинален плакар: во рамките на оваа конфигурација, материјалите кои се пријатни за е-ко (алуминиум, стакло, дрво и уште неколку други) играат уште од основната процедура како прекинувач за внатрешна опрема . Перформансите се загарантирани: поседувањето фиоки, простор за складирање со прегради, полици за обложување и фиоки што се извлекуваат се само некои од конкретните можни конфигурации.

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 8
Гардероба BK CIANDRE со алуминиумска рамка или дрвена табла, лизгачки врати од калено стакло, со LED светло внатре, увезена дрвена задна даска
И страницата. Алуминиумски облеки. Алуминиумската фиока може да биде дрвена површина или површина од керамичка плоча, ваш избор е.

Површина на керамичка плоча (порцеланска плоча)

Керамичката плоча е именувана и како порцеланска плоча, синтеруван камен, зависи од земјата.   Керамичките површини се отпорни на киселина, оган, гребнатини и дамки. Тие можат да дојдат во директен контакт со масло, вино, топли течности. Лесно се чисти и без да биде погодено или оштетено.

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 9

BKX01

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 10

BKX-02

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 11

BKX-03

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 12

BKX-C07

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 13

BKX-C09

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 14

BKX-C14

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 15
       BKX-C05                BKX-C06                 BKX-C11               BKX-C13                 BKX-C16             BKX-C15  

Дрвена таба

BK CIANDRE материјални колекции од висококвалитетни домашни или   увезена дрвена табла како куќиште на кујнски кабинет

   Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 24 Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 25 Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 26 Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 27 Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 28 Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 29

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

   Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 30 Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 31 Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 32 Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 33 Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 34 Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 35

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                  K12

Алуминиумски колекци за бои

Рачниот алуминиум обложен со прашок е подложен на низа тестови со цел да се утврди неговиот сјај, адхезија, отпорност на вдлабнување, отпорност на свиткување и отпорност на корозија

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 36

BKX-A-01

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 37

BKX-A-02

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 38

BKX-A-03

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 39

BKX-A-04

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 40

BKX-A-05

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 41

BKX-A-06

Бренд прилагодена прошетка во плакарот Minimalis 42

BKX-A-07

Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за креативни дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и конструкција на производи R &Д решенија. БК ЦИАНРЕ, специјалист Р &Давател на решенија D.Компанија:


• Инсистирајќи на деловната филозофија за „од срце да им служиме на клиентите“, нашата компанија искрено обезбедува повеќе и подобри производи и услуги.
• Нашата компанија е основана во По тешко истражување со години, го доживеавме индустрискиот развој.
• Под водство на нашата единствена стратегија за таленти, воведовме група на првокласен професионален и технички персонал и висок менаџерски персонал. Тие обезбедуваат солидна техничка сила за нашиот брз развој.
• локацијата ужива убава средина со удобност во сообраќајот, што е добро за надворешен транспорт на br /> искрено се радува на воспоставување долгорочни партнерства со вас. Работејќи заедно, би можеле да создадеме подобра иднина!


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп