+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Бренд Производител на трпезариски маси-1 1
Бренд Производител на трпезариски маси-1 2
Бренд Производител на трпезариски маси-1 3
Бренд Производител на трпезариски маси-1 4
Бренд Производител на трпезариски маси-1 5
Бренд Производител на трпезариски маси-1 1
Бренд Производител на трпезариски маси-1 2
Бренд Производител на трпезариски маси-1 3
Бренд Производител на трпезариски маси-1 4
Бренд Производител на трпезариски маси-1 5

Бренд Производител на трпезариски маси-1

Апратирај

Предности на компанијата


· Трпезариските маси треба да бидат подложени на визуелна проверка. Треба да се провери дали приклучокот, кабелот се оштетени на кој било начин и се проверува и номинацијата на осигурувачите.


· Постојано ги следиме и прилагодуваме производните процеси за да се осигураме дека квалитетот на производот ги задоволува барањата и на клиентите и на политиката на компанијата.


· Производот не испушта звуци на кликање наизменично откако ќе се користи подолго време, што носи тивко уживање за луѓето.


Бренд Производител на трпезариски маси-1 6

Опис на продукт

Минималистичка метална конструкција и едноставна комбинација на маса од бели синтерувани плочи,

претставувајќи многу, но не и едноставен концепт за домот.

Димензии

Димензии: Големината може да се прилагоди по вистинска потреба

Бренд Производител на трпезариски маси-1 7


mm (должина x ширина x висина) Инч (должина x ширина x висина)

1200x1200x750

1600x900x750

1800x900x750

2400x1000x750

3000 x 1100 x 750


48x48x30

64x36x30

72x36x30

96x40x30

120x44x30Материумија

■ Стакло

■ Ламинам

■ Природна дрва

■ Алуминиумски дел од бои

Видео продукт

Бренд Производител на трпезариски маси-1 8

Детали на производи

Извонредни алуминиумски ногарки за маса од серијата Long Island, деликатна интерпретација на едноставната естетика.


Бренд Производител на трпезариски маси-1 9
Бренд Производител на трпезариски маси-1 10


Апликации за вистински производи

PRODUCTS APPLICATION


Бренд Производител на трпезариски маси-1 11
Бренд Производител на трпезариски маси-1 12


Компанија:


· е посветена на производство на најдобри трпезариски маси и проширување на поширокиот пазар.


· Опремени сме со серија научни и технолошки елити. Тие поминаа низ постојано и професионално обука во производот и производство со високи квалификации. Претпријатието е облечена со тим со таленти на Р иД. Тие секогаш се во чекор со трендовите на пазарот и воведуваат многу најсовремени технологии за да го направат производот препознатлив. Ние се фалиме базенот на елита. Тие имаат длабоко разбирање и богата експертиза за производите во индустријата за трпезариски маси. Ова им овозможува да ги приспособат и развијат и најсоодветните производи за клиентите.


· Ќе инсистираме на клиентите да им обезбедиме квалитетни производи, одлична услуга и конкурентни цени. Придаваме големо значење на долгорочните односи со сите страни. Контактирајте не!


Детали на производи


ќе ви ги покаже конкретните детали за производите подолу.Примена на производот.


Повеќекратна функција и широка примена, трпезариските маси може да се користат во многу индустрии и полиња.


Во раната фаза, спроведуваме комуникациско истражување за да стекнеме длабинско разбирање за проблемите на клиентите. Затоа, можеме да развиеме решенија кои најдобро одговараат на клиентите врз основа на резултатите од анкетата за комуникација.Споредување на производи


Нашите трпезариски маси ги имаат следните предности во однос на слични производи.Претходни предноси


има воспоставено елитен тим кој интегрира истражување и развој на производи и иновации.


За подобро да им служи на клиентите и да го подобри нивното искуство, води сеопфатен систем за услуги по продажбата за да обезбеди навремени и професионални услуги.


„Клиентот прво, услуга со срце“ е нашиот развојен концепт, а „единството, иновативноста, прагматизмот, напредокот“ е нашата непоколеблива потрага.


Нашата компанија е основана во Со текот на годините, ние секогаш баравме мал профит, но голем обем на продажба. Ние импресионираме секој муштерија со искрени услуги и квалитетни производи, и така можеме да добиеме непобедлива позиција на пазарот.


Производите на нашата компанија не само што се продаваат добро на домашниот пазар, туку се извезуваат и во Југоисточна Азија, Африка, Европа и САД и други земји и региони.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп