Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Добавувач на брендови за кујнски кабинети производители 1
Добавувач на брендови за кујнски кабинети производители 1

Добавувач на брендови за кујнски кабинети производители

Апратирај

Детали за производот на производителите на кујнски кабинети


Опис на производи

Дизајнот на производителите на кујнски кабинети е во согласност со идејата за индустриски дизајн. Неговиот квалитет е обезбеден пред вчитувањето. Сите производители на кујнски кабинети подлежат на детални тестови за КК за да гарантираат квалитет и функционалност.

Добавувач на брендови за кујнски кабинети производители 2

Опис на продукт

BK CIANDRE го толкува концептот на кујната како простор кој се повеќе се интегрира со просторот за живеење.

Површина и трпезарија. BK CIANDRE е исто така многу практична и функционална кујна со неолит со ефект на дрво и панел систем опремен со отворени единици за складирање.

Компактната големина одговара на секое барање простор и нејзината модуларност овозможува различни опции за комбинација.

Материумија

■ Стакло

■ Ламинам

■ Природна дрва

■ Алуминиумски дел од бои

Видео продукт

Добавувач на брендови за кујнски кабинети производители 3

Детали на производи

Кујнскиот кабинет има убав дизајн, нека ви биде лесен животот и нека уживате во животот.

Добавувач на брендови за кујнски кабинети производители 4
Добавувач на брендови за кујнски кабинети производители 5
Добавувач на брендови за кујнски кабинети производители 6
Добавувач на брендови за кујнски кабинети производители 7

Апликации за вистински производи

Кабинетот може да се прилагоди според големината на вашата кујна и вашите вистински барања.

Добавувач на брендови за кујнски кабинети производители 8


Компанија:

• BK CIANDRE е основана во Имајќи акумулирано искуство со години, сега сме водечко претпријатие во индустријата.
• Локацијата на БК ЦИАНРЕ ужива во сообраќајот, целосни објекти и добра сеопфатна средина. Сите овие се добри за ефикасен транспорт на br /> • BK CIANDRE има искусен и професионален производствен тим кој гарантира висок квалитет на производите.
• BK CIANDRE се со добар квалитет и прифатлива цена. Тие уживаат висок удел на пазарот во земјата. Тие се продаваат и во многу прекуокеански земји и региони и ја добиваат нивната наклонетост и пофалби.
BK CIANDRE се со сигурен квалитет и разумна цена. Слободно јавете ни се за повеќе информации.

нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.