+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 1
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 2
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 3
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 4
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 5
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 6
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 7
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 1
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 2
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 3
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 4
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 5
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 6
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 7

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети

Апратирај

Детали за производот на држачот за ТВ изработен од кујнски кабинетиБрзо прегледName


Процесот на производство на држач за ТВ изработен од кујнски кабинети е значително подобрен од нашите професионалци. Тие спроведуваат целосен систем за управување за да го спроведат производството на производот. Производот е со постојано висок квалитет и перформанси. држач за ТВ направен од кујнски кабинети, еден од главните производи, е длабоко фаворизиран од клиентите. Со широка примена, може да се примени во различни индустрии и полиња. Тешките прашања сведочат за квалитетот на wgkadovs.Воведување на производи


Во споредба со производите во индустријата, држачот за ТВ изработен од кујнски кабинети има извонредни предности кои главно се рефлектираат во следните аспекти.

Што е паметна кујна?

Паметните кујни се оние кујни дизајнирани да заштедат енергија и време. Нивната главна цел е да бидат одржливи и ефикасни. Тие се комбинација од електроника, внимателен дизајн и еколошки елементи. Се поголем е интересот за готвење и често ги користиме нашите уреди за многу намени.
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 8
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 9


ТРЕГОВЕНИ СМОТ

Практично, избалансирано и компактно. FREEflap mini/forte е „малиот жилав“ во семејството на кревачи. Со длабочина на инсталација од само 118 mm, FREEflap mini/forte може да крева предни делови со тежина до 27 kg.

Интелегентен подигнувач


Десното има.  полнач за мобилен телефон што може да го подигне енергетскиот приклучок.

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 10
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 11

Интелегентен подигнувач


Десното има.  полнач за мобилен телефон што може да го подигне енергетскиот приклучок.

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 12

Горни завршетоци и рачка во облик на L


Bk ciandre го избра најдоброто од европските луксузни панели за површини.

Постепено соработувавме со светските престижни корпорации како што се Laminam, Egger, Clearup, Kronospan и други брендови за мебел на високо ниво.

Рачка во облик L која ја прави рачката интегрирана со кабинетот скриен во невидливото опкружување и рака против штипкање.

Интелегентен пресвртMotion II

Со TurnMotion II, фитингот има капацитет да ги движи сите странични кругови за да управува со вас. Секоја фиока се ротира за 360° во која било насока со цел содржината на сите четири фактори да биде достапна.

Овој фитинг може да биде ултрапрактично решение за простор за складирање над висината на ергономски достапен стол. Навистина извонредна за често недоволно искористениот простор над интегрираните апарати.

Бројот на застанувања на секоја страна ја прицврстува фиоката на своето место. Фиоките TurnMotion II се прилагодливи одозгора.


Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 13
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 14

Интелегентен пресвртMotion II

Со TurnMotion II, фитингот има капацитет да ги движи сите странични кругови за да управува со вас. Секоја фиока се ротира за 360° во која било насока со цел содржината на сите четири фактори да биде достапна.

Овој фитинг може да биде ултрапрактично решение за простор за складирање над висината на ергономски достапен стол. Навистина извонредна за често недоволно искористениот простор над интегрираните апарати.

Бројот на застанувања на секоја страна ја прицврстува фиоката на своето место. Фиоките TurnMotion II се прилагодливи одозгора.

Прилагодливи и уникатни решенија

Кујната е најдоброто место за создавање спомени!

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 15
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 16

Слободно е- допир.


Брзо подигнете и туркајте надолу,

Во меѓувреме, кога можете да заштедите повеќе место, исто така, може да се скриете во врска со комплетирање со друг мебел

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 17

Во право линија


Колекцијата StraightLine се состои од 25 рачно изработени парчиња кои можат да се мешаат и да се совпаднат за да се создаде огромен опсег на организациски системи за стандардни длабински фиоки, длабоки фиоки и шпајзови Lavido.

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 18


Слободно е- допир.


Брзо подигнете и туркајте надолу,

Во меѓувреме, кога можете да заштедите повеќе место, исто така, може да се скриете во врска со комплетирање со друг мебел


Во право линија


Колекцијата StraightLine се состои од 25 рачно изработени парчиња кои можат да се мешаат и   Совпаѓан   да се создаде огромен опсег на организациски системи за стандардни длабински фиоки, длабоки фиоки,   И ЛаВидо.

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 19

Коновој Лавидо


Ова е токму она што треба да го очекувате од ставка која државите нудат врвна технологија.TheretrofittableeTouchsystem, на пример

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 20

Агент за чистење


Капакот е произведен повлечен низ кабинетот.

Рамката е прицврстена на основата на труп со сопствени тркачи.

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 21
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 22


Коновој Лавидо


Ова е токму она што треба да го очекувате од ставка што државите нудат врвна технологија.  На пример, системот eTouch што може повторно да се постави


Агент за чистење


Капакот е произведен повлечен низ кабинетот.

Рамката е прицврстена на основата на труп со сопствени тркачи.

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 23
Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 24

Интелегентно копче на контрола  


Генијално складирање со модерна, макотрпна значајна бесплатна контрола со сензор.  Осветлена чаша со два прекинувачи на врвот.

Периодот за отворање.

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 25

Влегување


Rising Clever Storage со модерно, мачно  Слободна контрола на сензорот.  Светлечка чаша со два автоматски прекинувачи.

Леле, отворање фаза.

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 26


Интелегентно копче на контрола  


Генијално складирање со модерна, макотрпна значајна бесплатна контрола со сензор.  Осветлена чаша со два прекинувачи на врвот.

Периодот за отворање.


Влегување


Rising Clever Storage со модерно, мачно  Слободна контрола на сензорот.  Светлечка чаша со два автоматски прекинувачи.

Леле, отворање фаза.

Бренд ТВ штанд направен од кујнски кабинети 27Вовед на компанијата


Се наоѓа во оваа компанија која ја интегрира производството, услугата и трговијата, Со главниот производ на нашата компанија се придржува на претпријатието духот на луѓето ориентирани, искрени и доверливи, Соработка и победа. Во бизнис операцијата, ја следиме филозофијата на "талентот е основата, науката и технологијата е водич, управувањето е основа, Квалитетот е центарот. Со фокус на развојната тенденција на домашниот и странскиот пазар, се стремиме да постигнеме диференцијација на производите преку технолошки иновации и да продолжиме да обезбедуваме поквалитетни производи и услуги за потрошувачите. Се воведува група експерти за производство за да се обезбедат ефективни насоки и предлози за производство на квалитетни производи. Тие се познавања, професионални и посветени. Нашите решенија се специјално поставени според фактичката ситуација и потребите на клиентот за да се осигураат дека решенијата што му се даваат на клиентот се ефективни.
Доколку сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме контактирајте не. Ние сме посветени да ви обезбедиме одлични и најпрофесионални услуги.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп