Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Компанијата за јадење на Црамиќ 1
Компанијата за јадење на Црамиќ 2
Компанијата за јадење на Црамиќ 3
Компанијата за јадење на Црамиќ 4
Компанијата за јадење на Црамиќ 5
Компанијата за јадење на Црамиќ 6
Компанијата за јадење на Црамиќ 7
Компанијата за јадење на Црамиќ 8
Компанијата за јадење на Црамиќ 9
Компанијата за јадење на Црамиќ 10
Компанијата за јадење на Црамиќ 11
Компанијата за јадење на Црамиќ 12
Компанијата за јадење на Црамиќ 13
Компанијата за јадење на Црамиќ 14
Компанијата за јадење на Црамиќ 1
Компанијата за јадење на Црамиќ 2
Компанијата за јадење на Црамиќ 3
Компанијата за јадење на Црамиќ 4
Компанијата за јадење на Црамиќ 5
Компанијата за јадење на Црамиќ 6
Компанијата за јадење на Црамиќ 7
Компанијата за јадење на Црамиќ 8
Компанијата за јадење на Црамиќ 9
Компанијата за јадење на Црамиќ 10
Компанијата за јадење на Црамиќ 11
Компанијата за јадење на Црамиќ 12
Компанијата за јадење на Црамиќ 13
Компанијата за јадење на Црамиќ 14

Компанијата за јадење на Црамиќ

Апратирај

Детали за производот на керамичката трпезариска масаИнформации за продукт


Од дизајн до производство, керамичката трпезариска маса е обезбедена со големо внимание на деталите. Со користење на напредната опрема за инспекција во производот, може веднаш да се откријат многу проблеми со квалитетот на производот, што ефективно го подобри квалитетот. Тој е приспособлив со различни спецификации во склад со потребите на клиентите.

Професионална техника

Компјутеризираната машина за сечење, ивица, чистење, ги прави производите совршени занаети за клиентите.

100% проверка на квалитетот, строго контролирајте го квалитетот во секоја постапка.

Компанијата за јадење на Црамиќ 15

Церамска табела нагоре

Компанијата за јадење на Црамиќ 16

BKX01

Компанијата за јадење на Црамиќ 17

BKX-02

Компанијата за јадење на Црамиќ 18

BKX-03

Компанијата за јадење на Црамиќ 19

BKX-C07

Компанијата за јадење на Црамиќ 20

BKX-C09

Компанијата за јадење на Црамиќ 21

BKX-C14

Компанијата за јадење на Црамиќ 22

База на алумија

Компанијата за јадење на Црамиќ 31

BKX-A-01

Компанијата за јадење на Црамиќ 32

BKX-A-02

Компанијата за јадење на Црамиќ 33

BKX-A-03

Компанијата за јадење на Црамиќ 34

BKX-A-04

Компанијата за јадење на Црамиќ 35

BKX-A-05

Компанијата за јадење на Црамиќ 36

BKX-A-06

Компанијата за јадење на Црамиќ 37

BKX-A-07

Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу OEM дизајн нарачки и проекти,   но и дизајнот на изгледот на производите и структурата на производот Р &Д решенија, BK Ciandre, глобален мебел Р & D обезбедувач на решенија.Предност на компанијата


• Нашата компанија има очигледни предности во локацијата и транспортот е удобен, поставувајќи добра основа за развој.
• Продажната мрежа на нашата компанија се прошири во многу провинции, градови и автономни региони во Кина. Покрај тоа, производите се извезуваат и во Југоисточна Азија, Австралија, Северна Америка и други земји и региони.
• Од самото основање, нашата компанија доживува различни потешкотии во текот на континуираниот развој со години. Собравме богато искуство и постигнавме одлични резултати. Сега, заземаме висока позиција во индустријата.
• Со одличен систем за управување со логистика, посветена е на обезбедување ефикасна испорака за клиентите, со цел да се подобри нивното задоволство од нашата компанија.
Оставете ги вашите информации за контакт и ќе ви го обезбедиме најновиот примерок бесплатно!


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.