Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 1
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 2
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 3
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 4
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 5
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 6
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 7
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 8
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 1
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 2
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 3
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 4
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 5
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 6
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 7
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 8

Компанија за комплет керамички трпезариски маси

Апратирај

Детали за производот од комплет керамичка трпезариска масаПреглед на продукт


Дизајнот на керамички сет за трпезариска маса се фокусираше да ги следи трендовите на пазарот. Тој е 100% квалификуван, без какви било недостатоци или дефекти. Добрата услуга и супериорниот квалитет се клучни фактори за успехот на керамичката трпезариска маса поставена на странскиот пазар.Опис на производи


Поддржано од напредна технологија, има голем пробив во сеопфатната конкурентност на сетовите за трпезариска маса од керамика, како што е прикажано во следните аспекти.

Професионална техника
Автоматската машина за сечење, ивица, чистење, ги прави производите совршени занаети за клиентите.
100% проверка на квалитетот, строго контролирајте го квалитетот во секоја постапка.

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 9

Церамска табела нагоре
Врв на церамична табела Е времето. & Отпорен на УВ, слабо одржување и цврст.

КерамикаName
Стакло
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 10

BKX01

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 11

BKX02

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 12

BKX03

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 13

BKX04

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 14

BKX05

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 15

BKX06

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 16

BKX-C05

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 17

BKX-C06

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 18

BKX-C11

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 19

BKX-C13

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 20

BKX-C14

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 21

BKX-C15

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 22

BKX-G-01

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 23

BKX-G-02

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 24

BKX-G-03

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 25

BKX-G-04

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 26

BKX-G-05

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 27

BKX-G-06

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 28

BKX-G-07

База на алумија
Можеме да го реализираме вашиот идеален дизајн на база на маса во реалност.

Алумија
Компанија за комплет керамички трпезариски маси 29

BKX-A-01

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 30

BKX-A-01

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 31

BKX-A-01

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 32

BKX-A-01

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 33

BKX-A-01

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 34

BKX-A-01

Компанија за комплет керамички трпезариски маси 35

BKX-A-01

Силна OEM/R &Д способност на дизајн

BBK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и структурата на производите R &Д дизајн.Информации за компанијата


е професионална компанија посветена на Р &Д и производство на Ние сме моментално лоцирани во водени од потребите на клиентите, се залага за обезбедување на најдобри услуги за клиентите. Низ годините сме посветени на Р &Д и производство на нашите производи. Ако сакате да дознаете повеќе за нашите производи, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на клиенти преку Интернет.


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.