Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Жива маса на церамичка

BK Ciandre Маси со ригорозна и рационална естетика, за трпезариски простор со префинета елеганција, со додадена вредност на керамичките маси.

Ригорозни и рационални маси, за извонредно елегантна употреба за јадење, Посебниот облик на структурата на ногата на масата од екструдиран алуминиум со додадена вредност на керамичките врвови дава визуелна перцепција полна со чувства.

Трпезариска маса која е совршена за оваа пригода е клучна, без разлика дали се работи за вечера за двајца или за цело семејство.

Имаме совршена трпезариска маса за вас, без разлика дали е едноставна и елегантна или прилагодлива и растеглива.

нема податок
LIVING ROOM TABLE
Ноќта е порационална од денот.  

Користете светла за да создадете топла атмосфера во инспирацијата за декор на дневната соба.   Ако го усогласите со светилки и кафе, можете да создадете романтична средина. Рамниот таван е вграден со светла, што е многу погодно за употреба во идеи за инспирација во дневната соба.

нема податок
Изберете мебел.
При изборот на мебел за дневна соба, мора да изберете стил со едноставни и светли линии, што може да направи јавниот простор да изгледа попростран. Ако ја поставите минималистичката мека кожна трпезариска столица, не само што можете да се опуштите и потпрете, туку и да создадете удобна атмосфера. Неговото изобилство го прави гостинот совршено интегриран во дизајнот на вашата дневна соба.


EXPLORE OUR BLOGS
Прочитајте ги овие објави за да добиете повеќе информации за производите и индустријата и на тој начин да добиете инспирација за вашиот проект.
нема податок
DON’T MISS A THING!

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!

BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.