Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Керамичка маса за ресторан

Керамичката маса BK CIANDRE е погодна и за ресторанска употреба. Горна маса изработена со плочи од синтеруван камен, тврдоста на површината е MOHS 4   и тешко се гребе дури и кога се трие со метал. Овој материјал е отпорен не само на топлина, туку и на студ. Исто така, тешко е да се навлезе, речиси и да нема промена на бојата или деформација дури и ако се истури вода или дамка. Структурата на масата е изработена со алуминиум и обложена во прав со Akzo Nobel од Холандија , не е корозија и боите нико

нема податок
Што е најважно да барате при набавка на мебел?  
Уверете се дека мебелот е издржлив, а истовремено и естетски пријатен.  

Твоја.   Јадна соба.   е едно од основните парчиња мебел во вашата куќа. Во центарот на вниманието, со оглед на тоа што е на главниот екран, ова парче мебел е местото каде што целото семејство се собира по напорниот ден за да вечераме и да споделуваме приказни.


Оттука, изборот на вистинската површина на трпезариската маса е од најголема важност.  Кога станува збор за врвовите за трпезариска маса, не постои друга што може да се спореди со прекрасна керамичка површина.

Луѓето бараат парчиња мебел што не се само буџетски, туку изгледаат отмено и на екранот. Токму така. На врвот на трпеца   ќе ви овозможи елегантно чувство без празнење на џебот.


Покрај ова, живоста и масивниот дизајн со кој доаѓа керамичкиот врв го прават избор број еден за луѓето. Керамичките врвови можат лесно да се дуплираат дрвена, мермерна или која било друга природна текстура и прекрасно да ја вградат со нејзиниот природен изглед.  


Значи, без разлика дали се работи за природната убавина на мермерните вени на керамичкиот врв или некој зрнесто дрвен изглед што го барате, керамичкиот врвен дисплеј може да ви обезбеди сè.


Затоа,   Јадна маса за камена од BK Ciandre ќе го направи совршеното купување!  
DON’T MISS A THING!

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!

BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.