Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 1
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 2
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 3
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 4
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 5
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 6
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 7
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 1
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 2
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 3
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 4
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 5
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 6
Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 7

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1

Апратирај

Керамички/порцелански плочи на маса

Горниот дел на масата може да биде керамика, дрво и стакло кои се временски услови & УВ отпорен и цврст.


Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 8

BKX01

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 9

BKX-02

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 10

BKX-03

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 11

BKX-C07

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 12

BKX-C09

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 13

BKX-C14

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 14

База на алумија

Алуминиумски ногарки обложени со прав од тигар, одлична отпорност на корозија, временски услови и вода.

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 23

BKX-A-01

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 24

BKX-A-02

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 25

BKX-A-03

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 26

BKX-A-04

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 27

BKX-A-05

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 28

BKX-A-06

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 29

BKX-A-07

Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и структурата на производите R &Д дизајн.


Предности на компанијата


· Надворешната маса од керамички врв е внимателно дизајнирана според стандардите поставени во индустријата.


· Обликот и формата на оваа облека може да нагласи одредени области на телото додека ги минимизира другите помалку посакувани области.


· За понатамошно проширување на бизнисот, воспостави силна продажна мрежа.


Компанија:


· Со богато искуство во производство на керамичка горна надворешна маса, планира да биде светски лидер во оваа индустрија во наредните години.


· Во соработка со доверливи партнери, квалитетот на надворешната маса од керамички врв може да биде повеќе гарантиран.


· Фокусирани сме на испорачување на извонредност во перформансите, флексибилноста и технологијата што ги надминува очекувањата на клиентите за квалитет, испорака и услуга.


Примена на производот.


Керамичката горна надворешна маса развиена од нашата компанија може да игра улога на различни полиња.


Во раната фаза, спроведуваме комуникациско истражување за да стекнеме длабинско разбирање за проблемите на клиентите. Затоа, можеме да развиеме решенија кои најдобро одговараат на клиентите врз основа на резултатите од анкетата за комуникација.


Димензија

Компанија за надворешна маса за керамички врв-1 30
mm (должина x ширина x висина) Инч (должина x ширина x висина)
Дај: 800*740
Дија: 700*740

31*30
27*30

Опис:

Бран

BK CIANDRE

Големина

Дај: 800*750 мм   Диа:700 * 750mm

Служба на дизајн  

Графички дизајн, дизајн на лого, 3D дизајн, дизајн на производи

Користен

Трпезарија, Дневна, Хотел, Вила, Надворешен, Парк, Двор

Предности

Висококвалитетен лист, отпорност на висока температура, лесен за чистење, авторитетен декоративен материјал од класа А

Материјал

Подлога за маса од керамички/порцелански плочи, алуминиумска основа

Боја

Избори

Време на испорака

Околу 20-25 дена по добивањето на депозитот

Контрола на квалитет

100% проверка пред пакување

Служба по продавање

OEM и прилагодено изградени добредојде! Ние секогаш сме тука да работиме со вас и нудиме 3 години гаранција за производот.

 

нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.