Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 1
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 2
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 3
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 4
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 5
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 6
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 7
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 1
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 2
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 3
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 4
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 5
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 6
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 7

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси

Апратирај

Детали за производот на керамичките горни масиБрзо прегледName


Додека се произведуваат керамички врвни маси, во производството се користат само материјали од врвна класа. Квалитетот на овој производ е во согласност со индустриските норми и стандарди. Производот покажува силна конкурентност во индустријата.Опис на производи


Керамичките врвни маси произведени од имаат подобар квалитет, како што е прикажано подолу.

Професионална техника
Автоматската машина за сечење, ивица, чистење, ги прави производите совршени занаети за клиентите.
100% проверка на квалитетот, строго контролирајте го квалитетот во секоја постапка.

Керамички/порцелански плочи на маса

керамичката маса е исто така именувана како порцеланска плоча, маса од синтеруван камен, зависи од земјата  
Врв на церамична табела Е времето. & Отпорен на УВ, слабо одржување и цврст.

КерамикаName
Стакло
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 8

BKX01

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 9

BKX02

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 10

BKX03

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 11

BKX04

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 12

BKX05

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 13

BKX06

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 14

BKX-C05

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 15

BKX-C06

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 16

BKX-C11

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 17

BKX-C13

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 18

BKX-C14

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 19

BKX-C15

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 20

BKX-G-01

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 21

BKX-G-02

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 22

BKX-G-03

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 23

BKX-G-04

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 24

BKX-G-05

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 25

BKX-G-06

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 26

BKX-G-07

База на алумија
Можеме да го реализираме вашиот идеален дизајн на база на маса во реалност.

Алумија
Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 27

BKX-A-01

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 28

BKX-A-01

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 29

BKX-A-01

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 30

BKX-A-01

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 31

BKX-A-01

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 32

BKX-A-01

Керамички горни маси Бренд керамички врвни маси 33

BKX-A-01

Силна OEM/R &Д способност на дизајн
BK CIANDRE свој професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, кој ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM,

но и дизајнот на изгледот на производите и структурата на производот Р &Д дизајн. BK CIANDRE,R & D обезбедувач на решенија!

Предности на компанијата


се наоѓа во е професионално претпријатие. Ние сме главно ангажирани во бизнисот на има професионален сервисен тим чии членови на тимот се посветени на решавање на сите видови проблеми за клиентите. Ние, исто така, водиме сеопфатен систем за услуги по продажбата кој ни овозможува да обезбедиме искуство без грижи. Имаме доволно залиха и попусти за големи набавки. Добредојде во контакт со нас!


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.