Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 1
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 2
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 3
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 4
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 5
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 6
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 1
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 2
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 3
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 4
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 5
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 6

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1

Апратирај

Детали за производот од комплет керамичка трпезариска масаБрзи детали


Можеме да обезбедиме секакви големини на комплет керамички трпезариски маси. Производот привлече многу клиенти со својот висок квалитет и перформанси. Нашиот комплет керамички трпезариски сет се произведуваат под строга гаранција за квалитет.Воведување на производи


Во споредба со слични производи на пазарот, сет од керамичка трпезариска маса ги има следните главни предности.

Професионална техника


Автоматската машина за сечење, ивица, чистење, ги прави производите совршени занаети за клиентите.
100% проверка на квалитетот, строго контролирајте го квалитетот во секоја постапка.


Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 7
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 8


КерамикаName / Порцеланска табела врваКерамичкиот врв е изработен од порцелан, кој е исклучително цврст материјал за време на времето & Отпорен на УВ и цврст што може да се остави на отворено во текот на целата година.


КерамикаName
Стакло
Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 9

BKX-01

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 10

BKX-02

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 11

BKX-03

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 12

BKX-07

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 13

BKX-C09

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 14

BKX-C14

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 15

BKX-C05

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 16

BKX-C06

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 17

BKX-C11

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 18

BKX-C13

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 19

BKX-C14

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 20

BKX-C15

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 21

BKX-G-01

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 22

BKX-G-02

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 23

BKX-G-03

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 24

BKX-G-04

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 25

BKX-G-05

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 26

BKX-G-06

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 27

BKX-G-07

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 28

BKX-G-08

База на алумија

Холандски Akzonobel алуминиум обложен во прав, лесен и издржлив, одлична отпорност на корозија, временски услови и вода


Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 29

BKX-A-01

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 30

BKX-A-02

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 31

BKX-A-03

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 32

BKX-A-04

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 33

BKX-A-05

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 34

BKX-A-06

Комплет керамички трпезариски маси по мерка-1 35

BKX-A-07

Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу OEM дизајн нарачки и проекти,   но и дизајнот на изгледот на производите и структурата на производот Р &Д решенија, BK Ciandre, глобален мебел Р & D обезбедувач на решенија.Информации за компанијата


компанија, која главно го води бизнисот Имајќи ја предвид мисијата „обезбедување производи и услуги со висок квалитет за потрошувачите“, се стреми да создаде квалитет од светска класа и да изгради добро познат бутик. регрутира луѓе со способност и доблест да изградат сеопфатен тим за таленти. Членовите на нашиот тим имаат одлични академски перформанси и професионални вештини. Во раната фаза, спроведуваме комуникациско истражување за да стекнеме длабинско разбирање за проблемите на клиентите. Затоа, можеме да развиеме решенија кои најдобро одговараат на клиентите врз основа на резултатите од анкетата за комуникација.
Ние многу ја цениме искреноста и секогаш го одржуваме ветувањето. И нашите производи се комплетни во вид и сигурни во квалитет. Доколку имате какви било потреби, слободно контактирајте не во секое време.


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.