+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Јадна табели...4 1
Јадна табели...4 2
Јадна табели...4 3
Јадна табели...4 4
Јадна табели...4 5
Јадна табели...4 1
Јадна табели...4 2
Јадна табели...4 3
Јадна табели...4 4
Јадна табели...4 5

Јадна табели...4

Апратирај

Јадна табели...4 6

Опис на продукт

TABLE TOP CAN BE:

1. 6MM PORCELAIN SLAB

2. ALUMINUM LEGS

Димензии

може да биде флексибилно прилагодување: MAX. Должината е 3,2 M без никаква деформација

Јадна табели...4 7

Мм ( должина x ширина x висина ) Инч (должина x ширина x висина)
1600 x 800 x 760
1800 x 900 x 760
2350 x 1000 x 760
2800x1100x760
3000 x 1100 x 760
3195 x 1100 x 760Материумија

■ Стакло

■ Ламинам

■ Природна дрва

■ Алуминиумски дел од бои

Видео продукт


Детали на производи

Јадна табели...4 8

6ММ ПОРЕСЕЛИН СЛАБ, НИКЕ и СМОТ ЕДЕГЕ заврши.


Апликации за вистински производи

6ММ ПОРЕСЕЛИН СЛАБ, НИКЕ и СМОТ ЕДЕГЕ заврши.

Јадна табели...4 9

6ММ ПОРЕСЕЛИН СЛАБ, НИКЕ и СМОТ ЕДЕГЕ заврши.


Предности на компанијата


· Производителот на трпезариски маси е со висока ефикасност. Направен е под CNC машините за сечење, глодање и дупчење кои помагаат да се подобри ефикасноста во создавањето механички делови.


· Производот е тестиран со внимателност на нашите квалификувани професионалци кои имаат јасно разбирање за стандардите за квалитет во индустријата.


· има предвид пост-продажна услуга и доби едногласни пофалби од сите клиенти.


Компанија:


· Како силна и влијателна компанија, беше високо пофалена на полето на трпезариски маси.


· Услугите за трпезариски маси што ги нудиме се обезбедени од вешти директори кои користат техники од врвна класа и модернизирани машини.


· Се стремиме да го освоиме пазарот на трпезариски маси на глобално ниво во иднина. Земи цитат!


Примена на производот.


Трпезариските маси може да се користат во различни ситуации.


Водени од реалните потреби на клиентите, обезбедува сеопфатни, совршени и квалитетни решенија базирани на придобивките на клиентите.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп