Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Јадна табели...5 1
Јадна табели...5 2
Јадна табели...5 3
Јадна табели...5 4
Јадна табели...5 5
Јадна табели...5 1
Јадна табели...5 2
Јадна табели...5 3
Јадна табели...5 4
Јадна табели...5 5

Јадна табели...5

Апратирај

Детали за производот на трпезариските масиИнформации за продукт


Суровините на трпезариските маси ги купува нашиот тим за набавки кој често ги интервјуира или посетува добавувачите, строго проверувајќи ја работата на суровините. Производот не само што е сигурен и безбеден, туку ги има и клучните карактеристики на долготрајни перформанси и добра издржливост. има таква предност што има меѓународна продажна мрежа.

Јадна табели...5 6

Опис на продукт

Ова е модерен дизајн и природна естетика

Производа Од БК Сиандре.

Истакнуваат богатите завршетоци и ригорозните линии

високиот квалитет на материјалот.

Димензии

Големината може да се прилагоди по вистинска потреба


Јадна табели...5 7Мм ( Должина x Ширина x Висина ) ИнчName ( Должина x Ширина x Висина )
1600x800x740 64x32x29.6
1800x900x740 72x36x29.6
2350x1000x740 94x40x29.6
2800x1100x740 112x44x29.6
3150x1200x740 126x48x29.6


Материумија

■ Стакло

■ Ламинам

■ Природна дрва

■ Алуминиумски дел од бои

Видео продукт


Детали на производи

Уникатната алуминиумска структура на ногарките на масата е како елегантна скулптура.


Јадна табели...5 8
Јадна табели...5 9
Јадна табели...5 10
Јадна табели...5 11

Апликации за вистински производи

PRODUCTS APPLICATION


Јадна табели...5 12
Јадна табели...5 13
Компанија:


• Отворениот и непречен сообраќај создава удобност за транспорт и навремено снабдување на br /> • е во состојба да им обезбеди на клиентите висококвалитетни производи и професионални услуги навреме, во зависност од комплетниот систем на услуги.
• Покрај поголемите градови во земјата, се продава во Југоисточна Азија, Јужна Америка и некои земји и региони.
Не заборавајте да контактирате со нас за да нарачате.


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.