Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Јадна табели...6 1
Јадна табели...6 2
Јадна табели...6 3
Јадна табели...6 4
Јадна табели...6 5
Јадна табели...6 1
Јадна табели...6 2
Јадна табели...6 3
Јадна табели...6 4
Јадна табели...6 5

Јадна табели...6

Апратирај

Предности на компанијата


· Трпезариските маси се фино дизајнирани. Неговиот дизајн е завршен со разгледување на многу фактори како што се конструкцијата на рамката, дизајнот на системот за контрола, дизајнот на механизмот и работните температури.


Овој производ е безбеден. Тестирано е дека не содржи штетно испарливо органско соединение кое би предизвикало астма, алергии и главоболки.


· Производот има добра перспектива за примена на пазарот и добри економски и социјални придобивки.


Јадна табели...6 6

Опис на продукт

TABLE TOP CAN BE:

1. 6MM PORCELAIN SLAB

2. ALUMINUM LEGS

Димензии

може да биде флексибилно прилагодување: MAX. Должината е 3,2 M без никаква деформација

Јадна табели...6 7

Мм ( должина x ширина x висина ) Инч (должина x ширина x висина)
1600 x 800 x 760
1800 x 900 x 760
2350 x 1000 x 760
2800x1100x760
3000 x 1100 x 760
3195 x 1100 x 760Материумија

■ Стакло

■ Ламинам

■ Природна дрва

■ Алуминиумски дел од бои

Видео продукт


Детали на производи

Јадна табели...6 8

6ММ ПОРЕСЕЛИН СЛАБ, НИКЕ и СМОТ ЕДЕГЕ заврши.


Апликации за вистински производи

6ММ ПОРЕСЕЛИН СЛАБ, НИКЕ и СМОТ ЕДЕГЕ заврши.

Јадна табели...6 9

6ММ ПОРЕСЕЛИН СЛАБ, НИКЕ и СМОТ ЕДЕГЕ заврши.


Компанија:


· Како истакната компанија во Кина, има присуство во развојот и производството на трпезариски маси.


· wgkadovs формираше силен тим за дизајн и развој.


· Упорната цел на е да се биде еден од најконкурентните извозници на трпезариски маси. Јави се веднаш!


Детали на производи


посветува големо внимание на деталите. А деталите за трпезариските маси се како што следува.Примена на производот.


Трпезариските маси се широко користени во индустријата и се широко препознаени од клиентите.


е посветена на производство на квалитет и обезбедување сеопфатни и разумни решенија за клиентите.Споредување на производи


Поддржани од напредна технологија, нашите трпезариски маси имаат поголем напредок во сеопфатната конкурентност на производите, како што е прикажано во следните аспекти.Претходни предноси


има професионален технички тим со богато искуство и извонредна технологија. Членовите на тимот се посветени на обезбедување насоки за искуство и техничка поддршка за производство на производи со висок квалитет. Ова гарантира најдобар квалитет на производите.


обезбедува професионални услуги за претпродажба, продажба и постпродажни услуги за да се задоволат потребите на клиентите.


Во иднина, нашата компанија ќе продолжи да го спроведува оперативниот концепт на „барање извонредност, квалитет на прво место, клиентите на прво место и базирани на чесност“. Се фокусираме на клиентите и обезбедуваме квалитетни производи и услуги врз основа на таленти и технологија.


Основана во нашата компанија со години произведува и преработува производи.


Нашата продажна мрежа во основа ги опфати сите поголеми градови во земјата. Покрај тоа, нашите производи се извезуваат и во Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Јужна Америка и други прекуокеански региони.


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.