Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 1
Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 2
Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 3
Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 4
Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 5
Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 6
Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 1
Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 2
Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 3
Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 4
Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 5
Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 6

Трпезариски маси Трпезариски маси Производител

Апратирај

Детали за производот на трпезариските масиПреглед на продукт


Трпезариските маси се изработени од висококвалитетни материјали набавени од најавтентичните продавачи на пазарот. Благодарение на напредната технологија, нашите трпезариски маси може да се контролираат интелигентно. Трпезариските маси има широк спектар на апликации. технологијата и услугите се на водечко ниво во индустријата во Кина.Информации за продукт


Трпезариските маси имаат подобри перформанси, како што е прикажано подолу.

Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 7

Опис на продукт

TABLE TOP CAN BE:

1. 6MM PORCELAIN SLAB

2. ALUMINUM LEGS

Димензии

може да биде флексибилно прилагодување: MAX. Должината е 3,2 M без никаква деформација

Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 8

Мм ( должина x ширина x висина ) Инч (должина x ширина x висина)
1600 x 800 x 760
1800 x 900 x 760
2350 x 1000 x 760
2800x1100x760
3000 x 1100 x 760
3195 x 1100 x 760Материумија

■ Стакло

■ Ламинам

■ Природна дрва

■ Алуминиумски дел од бои

Видео продукт

Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 9

Детали на производи

Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 10

6ММ ПОРЕСЕЛИН СЛАБ, НИКЕ и СМОТ ЕДЕГЕ заврши.


Апликации за вистински производи

Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 11

6ММ ПОРЕСЕЛИН СЛАБ, НИКЕ и СМОТ ЕДЕГЕ заврши.

Трпезариски маси Трпезариски маси Производител 12

6ММ ПОРЕСЕЛИН СЛАБ, НИКЕ и СМОТ ЕДЕГЕ заврши.Вовед на компанијата


Е сеопфатна претпријатија. Ние главно се фокусираме на производството, преработката и продажбата на Имаме здрав систем за услуги по продажбата за да му обезбедиме на секој клиент сесрдна услуга, за да се гарантираат правата и интересите на потрошувачите. Нашите производи се со одличен квалитет и поволна цена, освојувајќи широко признание. Ако сакате да дознаете повеќе за производите, ве молиме контактирајте не!


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.