Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Безвредна врата

Колекцијата на врати Bkciandre е најдобриот баланс помеѓу дизајнот, иновативноста   и текстурата. Разновидноста на решенија, од рамки на вратите со шарки до вградени врати, од двонасочно отворање до затворање со магнетна левитација, го прават ова решение апсолутно уникатно од типолошка гледна точка. , лизгачка врата, врати за нишање, двонасочни врати, ѕидни врати, тавански врати, лизгачка врата, џебна врата. итн. BK ciandre минималистичка врата без рамка со исклучително тенка рамка екстремно минима

нема податок
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.