Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Бренд компанија за лизгање без рамка 1
Бренд компанија за лизгање без рамка 2
Бренд компанија за лизгање без рамка 3
Бренд компанија за лизгање без рамка 4
Бренд компанија за лизгање без рамка 5
Бренд компанија за лизгање без рамка 6
Бренд компанија за лизгање без рамка 1
Бренд компанија за лизгање без рамка 2
Бренд компанија за лизгање без рамка 3
Бренд компанија за лизгање без рамка 4
Бренд компанија за лизгање без рамка 5
Бренд компанија за лизгање без рамка 6

Бренд компанија за лизгање без рамка

Апратирај

Технички детали
Ширината и должината на вратата се прилагодени според вашата вистинска големина на просторот.
Максималната висина на вратата е 3 метри, а максималната ширина на вратата е 1,10 метри
Лизгачката врата може да биде само калено стакло со алуминиумска рамка или стакло+алуминиумска рамка+алуминиумски шипки.

Бренд компанија за лизгање без рамка 7

Панел на церамична рамкаName

КерамикаName Слента Е времето. & Отпорен на УВ, слабо одржување и цврст.  

Керамичката плоча е именувана и како порцеланска плоча, синтеруван камен, зависи од земјата


Бренд компанија за лизгање без рамка 8

BKX01

Бренд компанија за лизгање без рамка 9

BKX-02

Бренд компанија за лизгање без рамка 10

BKX-03

Бренд компанија за лизгање без рамка 11

BKX-C07

Бренд компанија за лизгање без рамка 12

BKX-C09

Бренд компанија за лизгање без рамка 13

BKX-C14

Бренд компанија за лизгање без рамка 14

Дрвена таба

BK CIANDRE избрани висококвалитетни домашни или   увезена дрвена табла како куќиште на кујнски кабинет

    Бренд компанија за лизгање без рамка 23 Бренд компанија за лизгање без рамка 24 Бренд компанија за лизгање без рамка 25 Бренд компанија за лизгање без рамка 26 Бренд компанија за лизгање без рамка 27 Бренд компанија за лизгање без рамка 28

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

    Бренд компанија за лизгање без рамка 29 Бренд компанија за лизгање без рамка 30 Бренд компанија за лизгање без рамка 31 Бренд компанија за лизгање без рамка 32 Бренд компанија за лизгање без рамка 33 Бренд компанија за лизгање без рамка 34

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12

Збирки на бои од алуминиумска рамка


Алуминиумска рамка   Е пријателски е Алуминиум обложен со прав, лесен и издржлив.

Бренд компанија за лизгање без рамка 35

BKX-A-01

Бренд компанија за лизгање без рамка 36

BKX-A-02

Бренд компанија за лизгање без рамка 37

BKX-A-03

Бренд компанија за лизгање без рамка 38

BKX-A-04

Бренд компанија за лизгање без рамка 39

BKX-A-05

Бренд компанија за лизгање без рамка 40

BKX-A-06

Бренд компанија за лизгање без рамка 41

BKX-A-07

Силна OEM/R &Д способност на дизајн
BK CIANDRE сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, кој ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и структурата на производите R &Д дизајн.
BK CIANDRE,R & D обезбедувач на решенија!


Предности на компанијата


· Материјалите за полнење за лизгање без рамка може да бидат природни или синтетички. Тие се носат одлично и имаат различни густини во зависност од идната употреба.


· Производот е високо ефикасен. Интегрира различни напредни технологии за прочистување на водата и методи за контрола на процесот за прочистување на водата.


· Производот е фантастичен! Амортизацијата на петите е толку мека што ја носам неколку дена. - Еден од нашите муштерии рече.


Компанија:


· е водечки бренд во лизгачката индустрија без рамка.


· поседува опрема за прогресивно производство и напредна опрема за инспекција за производство на лизгање без рамка.


· отсекогаш се придржувал кон фокусирањето на квалитетот и ефикасноста. Прашај сега!


Примена на производот.


Лизгањето без рамка е широко применливо во индустријата.


има професионални инженери и техничари, така што можеме да обезбедиме едношалтерски и сеопфатни решенија за клиентите.


Димензии на врата

Стандардна ширина Стандардна висина
≤1200
≤3000
прилагодени големини се прифатливи
 


                                               Информации за продукт

Бран BK CIANDRE
Предноста Стаклената лизгачка врата може да биде рачна или автоматска лизгачка
Материјал Алуминиумска рамка на вратата, може да биде површина од керамичка плоча или дрвена површина
Боја    Како слика во боја на производот
Време на испорака    Околу 7-15 дена по добивањето на депозитот
Контрола на квалитет 100% проверка пред пакување
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.