Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Глобални R&D решени

BK CIANDRE GLOBAL R &D SERVICES
BK CIANDRE има богато искуство и глобално портфолио на случаи и ќе го прилагоди секое решение на вашите потреби.
Приспособување на дизајнот на керамичка текстура
Приспособување на базата на маса
Развој на калапи за мебел со нов дизајн
Модуларен производ решение (лесна инсталација)
Дизајн предлог за прилагодување
3D макс. видео.
R & D решенот
BK CIANDRE GLOBAL R &D SERVICES
BK CIANDRE има богато искуство и глобално портфолио на случаи и ќе го прилагоди секое решение на вашите потреби.
нема податок
  Приспособување на дизајнот на керамичка текстура
  Приспособување на базата на маса
  Развој на калапи за мебел со нов дизајн
  Модуларен производ решение (лесна инсталација)
  Дизајн предлог за прилагодување
  3D макс. видео.
  R &D решенот
R & D
Нашата предност
нема податок
Бк ЦИАНРЕ, Глобал р &D доставувач на решавање
нема податок
BK CIANDRE R &D
Дизајн & Develop е генот на BK CIANDRE
нема податок
BK CIANDRE ORDER SYSTEM
нема податок
нема податок
BK CIANDRE ORDER PROCESS
нема податок
Нашиот тим
Здраво, ние сме БК CIANDRE ТИМ. Мило ми е.
Сакаме да мислиме дека составивме нешто прилично посебно овде во BK CIANDRE, агилна и млада група на експертска технологија R &D експерти, дизајнери, маркетери и програмери со заедничка посветеност на комуникација, соработка и правење добра работа.
Енди Ксии
- Главен директор за технологија

Ко-основач на BK CIANDR, водечки фабрички бизнис во областа на високи клиенти од индустријата за мебел, индустријата за големи плочи; исто така водечки фабрички дизајнерски тим за развој на нови производи според трендот на пазарот. Младото, но длабоко разбирање во минималистичкиот мебел, прави многу обуки за продажниот тим на високи клиенти.

Мото:
Не следете ја толпата, оставете ја толпата да ве следи.
нема податок
нема податок
нема податок
нема податок
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.