+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Кујна кујна...1 1
Кујна кујна...1 3
Кујна кујна...1 4
Кујна кујна...1 5
Кујна кујна...1 6
Кујна кујна...1 1
Кујна кујна...1 3
Кујна кујна...1 4
Кујна кујна...1 5
Кујна кујна...1 6

Кујна кујна...1

Апратирај

Предности на компанијата


· усвои нова технологија за промена на постоечката структура на производителите на надворешни маси.


· Со цел да се постигне максимална излезна светлина за неколку секунди, овој производ има чипови уредно распоредени на електричната табла, овозможувајќи им на чиповите да работат истовремено и да обезбедат целосна осветленост.


· Производот може широко да се користи во областа на хемијата, биологијата, фармацијата, медицината, микроелектрониката, полупроводниците итн.


 Професионална техника
Автоматската машина за сечење, ивица, чистење, ги прави производите совршени занаети за клиентите.
100% проверка на квалитетот, строго контролирајте го квалитетот во секоја постапка.

Кујна кујна...1 7
Кујна кујна...1 8

Церамска табела нагоре

Керамичкиот врв е изработен од порцелан, кој е исклучително цврст материјал

тој е отпорен на атмосферски зраци и цврст што може да се остави на отворено во текот на целата година.

Кујна кујна...1 9

BKX01

Кујна кујна...1 10

BKX-02

Кујна кујна...1 11

BKX-03

Кујна кујна...1 12

BKX-C07

Кујна кујна...1 13

BKX-C09

Кујна кујна...1 14

BKX-C14

Кујна кујна...1 15

Дрвена таба

BK CIANDRE избрани висококвалитетни домашни или   увезена дрвена табла како куќиште на кујнски кабинет


 Кујна кујна...1 24 Кујна кујна...1 25 Кујна кујна...1 26 Кујна кујна...1 27 Кујна кујна...1 28 Кујна кујна...1 29

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

 Кујна кујна...1 30 Кујна кујна...1 31 Кујна кујна...1 32 Кујна кујна...1 33 Кујна кујна...1 34 Кујна кујна...1 35

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12       База на алумија


Холандски Akzonobel алуминиум обложен во прав, лесен и издржлив,

одлична отпорност на корозија, временски услови и вода

Кујна кујна...1 36

BKX-A-01

Кујна кујна...1 37

BKX-A-02

Кујна кујна...1 38

BKX-A-03

Кујна кујна...1 39

BKX-A-04

Кујна кујна...1 40

BKX-A-05

Кујна кујна...1 41

BKX-A-06

Кујна кујна...1 42

BKX-A-07

Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и структурата на производите R &Д дизајн.


Компанија:


· Е целосно ангажиран во Р и Д и производство на производителите на високи мебел во текот на годините.


· Следејќи го извонредниот успех на локалниот пазар на производители на мебел од висока класа, нашата компанија брзо го проширува бизнисот во други земји. Како резултат на тоа, нашите производи се достапни во многу земји низ светот.


· бескрајна потрага за задоволување и негување на надворешните и потенцијалните потреби на нашите клиенти на длабински и напреден метод. Земи цитат!


Детали на производи


Со фокус на квалитетот, посветува големо внимание на деталите од домашната кујна.Примена на производот.


Домашната кујна произведена од нашата компанија може да се примени на различни полиња и сценарија. Така, различните барања на различни луѓе може да се задоволат.


Преку анализа на проблемите и разумно планирање, на нашите клиенти им нудиме ефективно едношалтерско решение за фактичката состојба и потребите на клиентите.Споредување на производи


Во споредба со слични производи, основната конкурентност на нашата домашна кујна главно се рефлектира во следните аспекти.Претходни предноси


Следејќи ја стратегијата за таленти, нашата компанија регрутира луѓе со способност и доблест да изградат сеопфатен тим за таленти. Нашиот тим има одлични академски перформанси и професионална сила.


Врз основа на потребите на клиентите, целосно ги користиме нашите сопствени предности и пазарен потенцијал. Постојано ги иновираме методите на услуга и ја подобруваме услугата за да ги исполниме нивните очекувања за нашата компанија.


мисијата е да се произведуваат производи со висок квалитет и да се задоволат потребите на клиентите. Ние ги сметаме „чесните и доверливи, одлични и иновативни, взаемна корист и победа-победа“ како културна вредност. Се надеваме дека би можеле да ја постигнеме визијата која е да станеме највлијателниот креатор на вредности во индустријата.


Основана во отсекогаш со години инсистира на развој на брендот. Сега стануваме лидер во индустријата со релативно високо препознатливост на брендот.


Производите на главно се извезуваат во Европа и САД и добија едногласни пофалби од локалните бизниси и корисници.

Информации за кујна кабинета

Кујна кујна...1 43
Кујна кабинетот   
BKX-C0015
Бран
BK CIANDRE
Кабинетско тело во кујна.
Внесена дрвена табла
Кабинетот на кујната.
Порцелански лент
Кујна комбинетска панела
Алуминиумски порцелани
Хардверот на кабинетот
Внесен салис & Снимање  
Димензија
Прилагодена
Боја   Бело/сиво/црно, приспособено исто така прифатливо
Контрола на квалитет
100% проверка пред пакување
Служба по продавање
OEM и прилагодено изградени добредојде! Ние секогаш сме тука да работиме со вас и нудиме 1 година гаранција за производот.
OEM &ODM
Прифатливи
нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
  Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп