+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Компанијата за кујна кујна. 1
Компанијата за кујна кујна. 2
Компанијата за кујна кујна. 3
Компанијата за кујна кујна. 4
Компанијата за кујна кујна. 5
Компанијата за кујна кујна. 6
Компанијата за кујна кујна. 7
Компанијата за кујна кујна. 8
Компанијата за кујна кујна. 1
Компанијата за кујна кујна. 2
Компанијата за кујна кујна. 3
Компанијата за кујна кујна. 4
Компанијата за кујна кујна. 5
Компанијата за кујна кујна. 6
Компанијата за кујна кујна. 7
Компанијата за кујна кујна. 8

Компанијата за кујна кујна.

Апратирај

Професионална техника
BK Ciandre нуди широка боја, шаблони, избор на дизајн и приспособена функција на кујнски маса изработен по нарачка. Овие кујнски површини може да се прилагодат за да одговараат на вашиот специфичен распоред на кујната. Можеме да ја приспособиме секоја функција и форма што ја сакате, со рерна, машина за миење садови, автоматско полнење на телефонот, автоматско отворање на вратите и многу од фантастичните функции, можете да изградите сопствен концепт за кујна.

Порцелански панели

Керамичката маса е именувана и како порцеланска маса, маса од синтеруван камен, зависи од земјата. Избираме безбеден керамички материјал за маса за храна. Керамичките површини се отпорни на хемикалии, оган, гребнатини и дамки. Тие можат да дојдат во директен контакт со масло, вино и топли пијалаци. Лесно се чисти и без да се повредува или повредува.

Компанијата за кујна кујна. 9

BKX01

Компанијата за кујна кујна. 10

BKX-02

Компанијата за кујна кујна. 11

BKX-03

Компанијата за кујна кујна. 12

BKX-C07

Компанијата за кујна кујна. 13

BKX-C09

Компанијата за кујна кујна. 14

BKX-C14

Компанијата за кујна кујна. 15

Дрвена таба

BK CIANDRE избрани висококвалитетни домашни или   увезена дрвена табла како куќиште на кујнски кабинет

    Компанијата за кујна кујна. 24Компанијата за кујна кујна. 25Компанијата за кујна кујна. 26Компанијата за кујна кујна. 27Компанијата за кујна кујна. 28Компанијата за кујна кујна. 29

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

   Компанијата за кујна кујна. 30Компанијата за кујна кујна. 31Компанијата за кујна кујна. 32Компанијата за кујна кујна. 33Компанијата за кујна кујна. 34Компанијата за кујна кујна. 35

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12

Алумија


Холандски Akzonobel алуминиум обложен во прав, лесен и издржлив, одлична отпорност на корозија, временски услови и вода

Компанијата за кујна кујна. 36

BKX-A-01

Компанијата за кујна кујна. 37

BKX-A-02

Компанијата за кујна кујна. 38

BKX-A-03

Компанијата за кујна кујна. 39

BKX-A-04

Компанијата за кујна кујна. 40

BKX-A-05

Компанијата за кујна кујна. 41

BKX-A-06

Компанијата за кујна кујна. 42

BKX-A-07

Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу OEM дизајн нарачки и проекти,   но и дизајнот на изгледот на производите и структурата на производот Р &Д решенија, BK Ciandre, глобален мебел Р & D обезбедувач на решенија.


Предности на компанијата


· Дизајнот на мебел од висока класа е оценет од многу аспекти. Овие аспекти вклучуваат тестови за безбедност на структурата, тестирање на отпорност на триење, тестирање на отпорност на лизгање и биомеханичко тестирање за удобност.


· Во производниот процес се користат статистички техники за контрола на квалитетот за да се обезбеди постојан квалитет.


· Посветеноста на персоналот прави долгата растечка трпезариска маса да биде поквалитетна.


Компанија:


· Како експерт за производство на сива керамичка маса, се смета за еден од најсигурните производители на кинескиот пазар.


· Имаме персонал кој е експерт за креирање производи. Тие се навикнати на мултидисциплинарни пристапи во производството. Бидејќи се брзи, професионални, компетентни и познавања, тие ни овозможуваат да го обезбедиме најдоброто.


· Во бараме начини за постојано подобрување на нашите перформанси. Прашај!


Примена на производот.


домашната кујна може да се користи во различни индустрии за да се задоволат потребите на клиентите.


инсистира на обезбедување на клиентите со сеопфатни решенија засновани на нивните реални потреби, за да им помогне да постигнат долгорочен успех.


Информации за кујна кабинетот

Бран BK CIANDRE
Кабинетско тело во кујна. Ламинам порцеланска плоча/дрвена табла
Кабинетот на кујната. 20mm порцелани  
Кујна комбинетска панела Алуминиумски порцелани
Хардверот на кабинетот Внесен SALICEName & BLUM
Димензија Прилагодена
Боја Бело/сиво/црно, приспособено исто така прифатливо
Контрола на квалитет 100% проверка пред пакување
Служба по продавање OEM и прилагодено изградени добредојде! Ние секогаш сме тука да работиме со вас и нудиме 1 година гаранција за производот.
OEM &ODM Прифатливи
Ворнанта 30Година
нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
  Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп