+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Домашна кујна производа 1
Домашна кујна производа 2
Домашна кујна производа 3
Домашна кујна производа 4
Домашна кујна производа 5
Домашна кујна производа 6
Домашна кујна производа 1
Домашна кујна производа 2
Домашна кујна производа 3
Домашна кујна производа 4
Домашна кујна производа 5
Домашна кујна производа 6

Домашна кујна производа

Апратирај

 Професионална техника
Автоматската машина за сечење, ивица, чистење, ги прави производите совршени занаети за клиентите.
100% проверка на квалитетот, строго контролирајте го квалитетот во секоја постапка.

Домашна кујна производа 7
Домашна кујна производа 8

Церамски контраптоп

Тоа е исклучително цврст материјал, против гребење и лесен за чистење.

Домашна кујна производа 9

BKX01

Домашна кујна производа 10

BKX-02

Домашна кујна производа 11

BKX-03

Домашна кујна производа 12

BKX-C07

Домашна кујна производа 13

BKX-C09

Домашна кујна производа 14

BKX-C14

Домашна кујна производа 15

Дрвена таба

BK CIANDRE избрани висококвалитетни домашни или   увезена дрвена табла како куќиште на кујнски кабинет


 Домашна кујна производа 24 Домашна кујна производа 25 Домашна кујна производа 26 Домашна кујна производа 27 Домашна кујна производа 28 Домашна кујна производа 29

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

 Домашна кујна производа 30 Домашна кујна производа 31 Домашна кујна производа 32 Домашна кујна производа 33 Домашна кујна производа 34 Домашна кујна производа 35

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12       Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и структурата на производите R &Д дизајн.


Предности на компанијата


· бела керамичка надворешна маса е произведена со користење на напредни машини. Се обработува со CNC машина за сечење, електрична печка, машина за полирање итн.


· Овој производ има добра еластичност на влакната. Кога ќе се повлече до одредена должина одреден временски период, неговата оригинална форма сè уште може да се задржи.


· Производот нема речиси никакви UV емисии и произведува многу малку инфра-црвена светлина, што ги прави корисниците да се чувствуваат удобно кога се користат.


Компанија:


· има богато производствено искуство во производство на висококвалитетно и евтина минималистичка прошетка во плакарот.


· Имаме првокласна фабрика. Инвестираме во дигитална и автоматизација за да ги олесниме процесите со нула дефекти кои ќе обезбедат производи со супериорен квалитет за клиентите.


· Работиме со нашите клиенти за да им обезбедиме производи на поеколошки начин преку намалување на производниот отпад.


Примена на производот.


домашната кујна може да се користи во различни индустрии за да се задоволат потребите на клиентите.


е посветена на обезбедување професионални, ефикасни и економични решенија за клиентите, за да ги задоволи нивните потреби во најголема мера.

Информации за кујна кабинета

Домашна кујна производа 36
Кујна кабинетот    BKX-0003
Бран BK CIANDRE
Кабинетско тело во кујна. Внесена дрвена табла
Кабинетот на кујната. Порцелански лент
Кујна комбинетска панела Порцелански лент дрва
Хардверот на кабинетот Внесен салис & Снимање  
Димензија Прилагодено
Боја   Бело/сиво/црно, приспособено исто така прифатливо
Контрола на квалитет 100% проверка пред пакување
Служба по продавање   Ние секогаш сме тука да работиме со вас и нудиме 30 години гаранција за производот.       
OEM &ODM   Прифатливи
нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
  Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп