Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Минималистички бренд за топла кујна 1
Минималистички бренд за топла кујна 2
Минималистички бренд за топла кујна 1
Минималистички бренд за топла кујна 2

Минималистички бренд за топла кујна

Апратирај

Детали за производот на кујнскиот кабинет минималистичкиБрзо прегледName


кујнски кабинет минималистички е направен засилување на секоја слаба точка. Квалитетот на овој производ го гарантира нашиот посветен тим за проверка на квалитетот. одржува стратешки сојузни односи со многу компании.Воведување на производи


Во споредба со другите производи од истата категорија, кујнскиот кабинет минималистички ги има следните предности.

Минималистички бренд за топла кујна 3

Опис на продукт

Кујнските кабинети BK CIANDRE имаат широк опсег на работни површини за да ги задоволат сите барања за готвење.

Единиците за складирање доаѓаат во две различни форми и големини: некои се над глава, а други се на ниска основа на земја.

И двете се опремени со панели на вратите, дебели рамки од нерѓосувачки челик и разновидни материјали и комбинации кои ги задоволуваат барањата на индустриските кујни.

Дизајнот ја надминува минималистичката естетика и техничкиот имиџ на индустриската кујна, обезбедувајќи производ со бескомпромисен висок квалитет во неговата структура и функција и со моќни технички компоненти.

Материумија

■ Стакло

■ Ламинам

■ Природна дрва

■ Алуминиумски дел од бои

Видео продукт

Минималистички бренд за топла кујна 4

Детали на производи

Кујнскиот кабинет има убав дизајн, нека ви биде лесен животот и нека уживате во животот.


Минималистички бренд за топла кујна 5
Минималистички бренд за топла кујна 6
Минималистички бренд за топла кујна 7

Апликации за вистински производи

Кабинетот може да се прилагоди според големината на вашата кујна и вашите вистински барања.


Минималистички бренд за топла кујна 8
Минималистички бренд за топла кујна 9
Предности на компанијата


(се наоѓа во Ние сме модерно претпријатие специјализирано за обезбедување на Нашата компанија обезбедува одлична услуга за сите клиенти во принципот „клиентот на прво место“. Доколку сакате да ги купите нашите производи, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро.


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.