Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Топла модерни ресторански маси Бренд 1
Топла модерни ресторански маси Бренд 2
Топла модерни ресторански маси Бренд 3
Топла модерни ресторански маси Бренд 4
Топла модерни ресторански маси Бренд 5
Топла модерни ресторански маси Бренд 6
Топла модерни ресторански маси Бренд 7
Топла модерни ресторански маси Бренд 8
Топла модерни ресторански маси Бренд 1
Топла модерни ресторански маси Бренд 2
Топла модерни ресторански маси Бренд 3
Топла модерни ресторански маси Бренд 4
Топла модерни ресторански маси Бренд 5
Топла модерни ресторански маси Бренд 6
Топла модерни ресторански маси Бренд 7
Топла модерни ресторански маси Бренд 8

Топла модерни ресторански маси Бренд

Апратирај

Професионална техника
Автоматската машина за сечење, ивица, чистење, ги прави производите совршени занаети за клиентите.
100% проверка на квалитетот, строго контролирајте го квалитетот во секоја постапка.

Топла модерни ресторански маси Бренд 9

Во оваа табела имаме 1400/1600/1800 mm должина, погодна за 4/6/8 седишта. Подлогата за маса можете да ја изберете стаклена или керамичка, исто така и основната боја на масата е разновидна според вашиот вкус. BK Ciandre Маси со ригорозна и рационална естетика, за трпезариски простор со префинета елеганција.
Топла модерни ресторански маси Бренд 10
Топла модерни ресторански маси Бренд 11

BK CIANDRE Има повеќе од 50 опции за дизајн на боја на маса, како што е домашната позната марка на керамички плочи (NEW PEARL, GOLDME, SHUIHUITECH) или керамичка плоча од ИТАЛИЈА LAMINAM и прилагоден ексклузивен дизајн, кои сите се произведени во ИТАЛИЈА LAMINAM или SACMI машина.
Топла модерни ресторански маси Бренд 12
Топла модерни ресторански маси Бренд 13

Опции за 3 димензии на челична основа за маса, повеќе од 10 челична боја за боење во прав.


Топла модерни ресторански маси Бренд 14

Керамички/порцелански плочи на маса

Керамичкиот врв е изработен од порцелан, кој е исклучително цврст материјал за време на времето & Отпорен на УВ и цврст што може да се остави на отворено во текот на целата година.


Топла модерни ресторански маси Бренд 15

BKX01

Топла модерни ресторански маси Бренд 16

BKX-02

Топла модерни ресторански маси Бренд 17

BKX-03

Топла модерни ресторански маси Бренд 18

BKX-C07

Топла модерни ресторански маси Бренд 19

BKX-C09

Топла модерни ресторански маси Бренд 20

BKX-C14

Топла модерни ресторански маси Бренд 21

База на алумија

Холандски Akzonobel алуминиум обложен во прав, лесен и издржлив, одлична отпорност на корозија, временски услови и вода

Топла модерни ресторански маси Бренд 30

BKX-A-01

Топла модерни ресторански маси Бренд 31

BKX-A-02

Топла модерни ресторански маси Бренд 32

BKX-A-03

Топла модерни ресторански маси Бренд 33

BKX-A-04

Топла модерни ресторански маси Бренд 34

BKX-A-05

Топла модерни ресторански маси Бренд 35

BKX-A-06

Топла модерни ресторански маси Бренд 36

BKX-A-07

Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и структурата на производите R &Д дизајн.


Предности на компанијата


· Направени се потребните проверки на модерните ресторански маси. Овие инспекции вклучуваат содржина на влага, стабилност на димензијата, статичко оптоварување, бои и текстура.


· Бидејќи строгите тестови за квалитет поминуваат низ целиот производствен процес, квалитетот на производот може целосно да се обезбеди.


· Загарантирано е брзо и навремено време на испорака во


Компанија:


· е брзорастечки производител во Кина. Дизајнирањето и изработката на модерни маси за ресторани е наша специјалност.


· Добивме се повеќе поддршка од клиенти и партнери, а каналите за продажба се прошируваат. Во земји како Америка, Австралија и Германија, нашите производи добро се продаваат како колачи.


· секогаш е подготвен да ви обезбеди целосен опсег на услуги. Земи информации!


Примена на производот.


Нашите модерни ресторански маси може да се користат во повеќе области од повеќе индустрии.


Со фокус на клиентите, ги анализира проблемите од перспектива на клиентите. И на клиентите им обезбедуваме сеопфатни, професионални и одлични решенија.


Димензија

Топла модерни ресторански маси Бренд 37
mm (должина x ширина x висина) Инч (должина x ширина x висина)
1400*800*740
1600*800*740
1800*900*740
56x32x30
64*32*30
72*36*30

Опис:

Бран

BK CIANDRE

Големина

1400*800*750Мм 1600*800*750Мм 1800*800*750Мм

Служба на дизајн  

Графички дизајн, дизајн на лого, 3D дизајн, дизајн на производи

Користен

Трпезарија, Дневна соба, Хотел, Вила

Предности

Висококвалитетен лист, отпорност на висока температура, лесен за чистење, авторитетен декоративен материјал од класа А

Материјал

Подлога за маса од керамички/порцелански плочи, челична основа

Боја

Избори

Време на испорака

Околу 20-25 дена по добивањето на депозитот

Контрола на квалитет

100% проверка пред пакување

Служба по продавање

OEM и прилагодено изградени добредојде! Ние секогаш сме тука да работиме со вас и нудиме 3 години гаранција за производот.

 

нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.