Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Кујната кабинетот минималист...2 1
Кујната кабинетот минималист...2 2
Кујната кабинетот минималист...2 3
Кујната кабинетот минималист...2 1
Кујната кабинетот минималист...2 2
Кујната кабинетот минималист...2 3

Кујната кабинетот минималист...2

Апратирај

Детали за производот на кујнскиот кабинет минималистичкиОпис на производи


Напредната технологија е применета во целото производство на минималистички кујнски кабинети. Производот има долг работен век и многу други технички супериорности. Специјално е дизајниран за тешки апликации.

 Професионална техника
Автоматската машина за сечење, ивица, чистење, ги прави производите совршени занаети за клиентите.
100% проверка на квалитетот, строго контролирајте го квалитетот во секоја постапка.

Кујната кабинетот минималист...2 4
Кујната кабинетот минималист...2 5

Церамски контраптоп

Тоа е исклучително цврст материјал, против гребење и лесен за чистење.

Кујната кабинетот минималист...2 6

BKX01

Кујната кабинетот минималист...2 7

BKX-02

Кујната кабинетот минималист...2 8

BKX-03

Кујната кабинетот минималист...2 9

BKX-C07

Кујната кабинетот минималист...2 10

BKX-C09

Кујната кабинетот минималист...2 11

BKX-C14

Кујната кабинетот минималист...2 12

Дрвена таба

BK CIANDRE избрани висококвалитетни домашни или   увезена дрвена табла како куќиште на кујнски кабинет


 Кујната кабинетот минималист...2 21 Кујната кабинетот минималист...2 22 Кујната кабинетот минималист...2 23 Кујната кабинетот минималист...2 24 Кујната кабинетот минималист...2 25 Кујната кабинетот минималист...2 26

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

 Кујната кабинетот минималист...2 27 Кујната кабинетот минималист...2 28 Кујната кабинетот минималист...2 29 Кујната кабинетот минималист...2 30 Кујната кабинетот минималист...2 31 Кујната кабинетот минималист...2 32

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12       Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и структурата на производите R &Д дизајн.Компанија:


• Способноста за услуги е еден од стандардите за проценка дали претпријатието е успешно или не, бидејќи е поврзано со задоволството на потрошувачите или клиентите за претпријатието. Врз основа на краткорочната цел на потребите на клиентите, ние градиме сеопфатен систем на услуги за да обезбедиме различни и квалитетни услуги. На овој начин, би можеле да создадеме добро искуство за услуги за клиентите.
• професионалниот и искусен тим обезбедува силна гаранција за брз развој.
• Од самото основање, нашата компанија секогаш бараше развој преку интегритет, професија и иновации. Во текот на развојот, ние се стремиме кон извонредност и постојано иновираме. И сега станавме модерно претпријатие со напредна технологија и комплетна опрема.
• Нашата компанија е обезбедена со природни ресурси, супериорна географска состојба, развиени информации и удобен транспорт.
• производите се продаваат добро во многу градови и региони дома и во странство. Тие се многу пофалени од клиентите.
има залихи на со редовна спецификација. Ние произведуваме многу други производи според наредбите на клиентите. Ако имате некои посебни потреби, ве молиме контактирајте не. Можете да ни ги кажете информациите за вашиот производ, за да сме сигурни за спецификацијата.


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.