+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Кујна кабинет

Концепт на дизајн:   „уметнички живот“ и „интелигентен живот“. Функционалноста, практичноста и естетиката на производот се целосно комбинирани за да се направи процесот на користење на мебелот да ги задоволи потребите на повеќе сцени како што се секојдневниот живот, фестивалските забави и семејните собири и да се обрне внимание на искуството во работењето на секој детал. Нека уметноста се приближи до животот и претворете го животот во удобна уметност.

Системот за осветлување и хардверски до

нема податок
ABOUT US
Стил на кабинетот во кујна.

Добавувачот на кујнски кабинет Bk Ciandre Кина нуди минималистички стил, кабинет за кујна во европски стил, кабинет за кујна во индустриски стил и модерен натуралистички кабинет за кујна.


Функција:

Паметните кујни се кујни дизајнирани да заштедат енергија и време со нивната функционална предност во однос на традиционалните. Нивната главна цел е да станат ефикасни и одржливи. Тие комбинираат модерен дизајн, со електроника погодна за корисникот, а во исто време се изградени од еколошки елементи. Зголемениот интерес за готвење ги прави уште покорисни со наоѓање рецепти и пополнување на списокот со намирници. Нивното поврзување со домашната мрежа (Wi-Fi, Bluetooth) и вградените камери како фрижидери и печки им овозможуваат на корисниците да ја следат постапката за готвење од далечина. Ајде да ја прилагодиме вашата кујна со интелигентната функција пред вашите потреби.


Типови кујна кабинета
Со формати
Кинеските производители на кујнски кабинети Bk Ciandre обезбедуваат кујнски кабинети направени по нарачка по облици, вклучително и неправилни & Измешајте кујнски кабинет, шкаф за кујна во облик L, кујнски кабинет со еден ѕид, дизајн на кујнски кабинет во облик на U, кујнски кабинет со дизајн на островот.

Типови на долниот кабинет

нема податок
Последни вести
Прочитајте ги овие објави за да добиете повеќе информации за производите и индустријата и на тој начин да добиете инспирација за вашиот проект.
нема податок
GET IN TOUCH WITH US
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп