+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 1
Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 2
Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 3
Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 1
Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 2
Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 3

Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети

Апратирај

Предности на компанијата


· Како важен дел од финалната проверка, етикетата на комплетот бел масички е потврдена од нашиот тим за контрола на квалитетот за да се обезбеди усогласеност со меѓународните барања за постелнина.


· Производот може да ги издржи најригорозните индустриски услови. Направен од нови материјали, како подобрени легури на челик и други композити, тој е доволно издржлив.


· Производот може да им помогне на луѓето да подготват различни јадења. Без разлика дали луѓето вечераат за своето семејство или планираат следно дружење со пријателите, овој производ нуди неверојатна помош.


 Професионална техника
Автоматската машина за сечење, ивица, чистење, ги прави производите совршени занаети за клиентите.
100% проверка на квалитетот, строго контролирајте го квалитетот во секоја постапка.

Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 4
Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 5

Церамски контраптоп

Тоа е исклучително цврст материјал, против гребење и лесен за чистење.

Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 6

BKX01

Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 7

BKX-02

Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 8

BKX-03

Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 9

BKX-C07

Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 10

BKX-C09

Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 11

BKX-C14

Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 12

Дрвена таба

BK CIANDRE избрани висококвалитетни домашни или   увезена дрвена табла како куќиште на кујнски кабинет


 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 21 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 22 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 23 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 24 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 25 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 26

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 27 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 28 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 29 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 30 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 31 Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 32

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12       Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и структурата на производите R &Д дизајн.


Компанија:


· Со акумулирано богато искуство во R&D и произведување на невидлива врата, станува еден од најголемите снабдувачи на ова поле.


· Имаме сила во човечките ресурси, особено во одделот на Р иД. Нашите членови на Р иД имаат длабоко експертиза и креативност да создадат нови производи кои се капитализирани на трендовите или пазарните нисти.


· Задоволството на клиентите е она за што секогаш ќе се држи. Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика!


Детали на производи


Следниве се деталите за модерните кабинети во кујната што ви ги презентираше И може да ви помогне подобро да ги разберете деталите за производот.Примена на производот.


Кујните модерни кабинети можат да ги задоволат различните потреби на различни клиенти.


е посветен на решавање на вашите проблеми и обезбедување на едношалтерски и сеопфатни решенија.Споредување на производи


Кујнските модерни кабинети главно промовирани се дополнително унапредени во минатото преку техничкото подобрување, што се одразува на следните аспекти.Претходни предноси


Има група вешти работници ангажирани во Р и Д и производство


има професионален сервисен тим чии членови на тимот се посветени на решавање на секакви проблеми за клиентите. Ние, исто така, водиме сеопфатен систем за услуги по продажбата кој ни овозможува да обезбедиме искуство без грижи.


го сметаме „прагматизмот, посветеноста, иновативноста“ како наш дух и го работиме нашиот бизнис врз основа на филозофијата на „интегритет соработка, взаемна корист“. Посветени сме на новите и старите клиенти да им обезбедиме подобри производи и попрофесионални услуги.


Низ годините незапирливи напори, индустријата ја препознава во однос на интегритетот, силата и квалитетот на производите.


активно го развива извозниот бизнис. главно се извезуваат во Европа, Америка, Африка, Јужна Азија, Југоисточна Азија и други региони.

Информации за кујна кабинета

Кујнски модерни кабинети Бренд Кујна модерни кабинети 33
Кујна кабинетот    BKX-C0018
Бран BK CIANDRE
Кабинетско тело во кујна. Внесена дрвена табла
Кабинетот на кујната. Порцелански лент
Кујна комбинетска панела Порцелански лент дрва
Хардверот на кабинетот Внесен салис & Снимање  
Димензија Прилагодено
Боја   Бело/сиво/црно, приспособено исто така прифатливо
Контрола на квалитет 100% проверка пред пакување
Служба по продавање   Ние секогаш сме тука да работиме со вас и нудиме 30 години гаранција за производот.       
OEM &ODM   Прифатливи
нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
  Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп