+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Современа прошетка во клосет дизајн1 1
Современа прошетка во клосет дизајн1 2
Современа прошетка во клосет дизајн1 5
Современа прошетка во клосет дизајн1 6
Современа прошетка во клосет дизајн1 7
Современа прошетка во клосет дизајн1 8
Современа прошетка во клосет дизајн1 9
Современа прошетка во клосет дизајн1 1
Современа прошетка во клосет дизајн1 2
Современа прошетка во клосет дизајн1 5
Современа прошетка во клосет дизајн1 6
Современа прошетка во клосет дизајн1 7
Современа прошетка во клосет дизајн1 8
Современа прошетка во клосет дизајн1 9

Современа прошетка во клосет дизајн1

Апратирај

Детали за производот за модерната прошетка во дизајнот на плакаротБрзи детали


Модерниот дизајн на гардероба е дизајниран со користење на најновиот концепт на дизајн и произведен од квалитетни суровини добиени од доверливи добавувачи. Производот се ракува со врвен квалитет и експертиза. Овој производ се здоби со голема популарност откако беше лансиран.Информации за продукт


Обработката на модерниот дизајн на гардероба се изведува со најнапредната технологија во индустријата за да се осигура дека следните детали се подобри.

Професионална техника

BK Ciandre Елегантна верзија без врати, претворете се во вистински плакар: во оваа конфигурација обете завршетоци (лакирани, алуминиум, стакло, дрво, калај и многу повеќе) играат централна улога како и модуларната внатрешна опрема. Практичноста е загарантирана: висечките фиоки, фиоки со прегради, полици за чевли и тацни за извлекување се само некои од можните конфигурации.

Современа прошетка во клосет дизајн1 10

BK Ciandre Модерен приспособен систем за гардероба
-Дизајни на гардероба, големини на материјали може да се приспособат по желба. Транспарентна врата од гардероба со сензор LED светло  
-Алуминиумска конструкција со силно оптоварување-носно што ја формира својата висока јачина, отпорност на корозија  
- Разновидност на материјали: Дрвена алуминиумска керамичка стаклена кожа
Современа прошетка во клосет дизајн1 11
Современа прошетка во клосет дизајн1 12

BK CIANDRE Има повеќе од 50 опции за дизајн на боја на маса, како што е домашната позната марка на керамички плочи (NEW PEARL, GOLDME, SHUIHUITECH) или керамичка плоча од ИТАЛИЈА LAMINAM и прилагоден ексклузивен дизајн, кои сите се произведени во ИТАЛИЈА LAMINAM или SACMI машина.
Современа прошетка во клосет дизајн1 13
Современа прошетка во клосет дизајн1 14

Повеќе од 10 опции за боја на алуминиум.


Современа прошетка во клосет дизајн1 15

Порцелански лент

Керамичката маса е именувана и како порцеланска маса, маса од синтеруван камен, зависи од земјата.   Керамичките површини се отпорни на киселина, оган, гребнатини и дамки. Тие можат да дојдат во директен контакт со масло, вино, топли течности. Лесно се чисти и без да биде погодено или оштетено.

Современа прошетка во клосет дизајн1 16

BKX01

Современа прошетка во клосет дизајн1 17

BKX-02

Современа прошетка во клосет дизајн1 18

BKX-03

Современа прошетка во клосет дизајн1 19

BKX-C07

Современа прошетка во клосет дизајн1 20

BKX-C09

Современа прошетка во клосет дизајн1 21

BKX-C14

Современа прошетка во клосет дизајн1 22
       BKX-C05                BKX-C06                 BKX-C11               BKX-C13                 BKX-C16             BKX-C15  

Дрвена таба

BK CIANDRE материјални колекции од висококвалитетни домашни или   увезена дрвена табла како куќиште на кујнски кабинет

   Современа прошетка во клосет дизајн1 31 Современа прошетка во клосет дизајн1 32 Современа прошетка во клосет дизајн1 33 Современа прошетка во клосет дизајн1 34 Современа прошетка во клосет дизајн1 35 Современа прошетка во клосет дизајн1 36

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

   Современа прошетка во клосет дизајн1 37 Современа прошетка во клосет дизајн1 38 Современа прошетка во клосет дизајн1 39 Современа прошетка во клосет дизајн1 40 Современа прошетка во клосет дизајн1 41 Современа прошетка во клосет дизајн1 42

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                  K12

База на алумија

Рачниот алуминиум обложен со прашок е подложен на низа тестови со цел да се утврди неговиот сјај, адхезија, отпорност на вдлабнување, отпорност на свиткување и отпорност на корозија

Современа прошетка во клосет дизајн1 43

BKX-A-01

Современа прошетка во клосет дизајн1 44

BKX-A-02

Современа прошетка во клосет дизајн1 45

BKX-A-03

Современа прошетка во клосет дизајн1 46

BKX-A-04

Современа прошетка во клосет дизајн1 47

BKX-A-05

Современа прошетка во клосет дизајн1 48

BKX-A-06

Современа прошетка во клосет дизајн1 49

BKX-A-07

Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за креативни дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и конструкција на производи R &Д решенија. БК ЦИАНРЕ, специјалист Р &Давател на решенија D.Вовед на компанијата


е компанија која интегрира истражување, обработка и продажба, која се наоѓа во и нејзиниот главен производ е Во иднина, нашата компанија ќе продолжи да се фокусира на клиентите. Ги сметаме талентите како основа, технологијата како гаранција и квалитетот како душа. Дополнително, ние строго имплементираме модерен систем за управување со претпријатија и го спроведуваме стандардното и научно управување, за да им обезбедиме на потрошувачите подобри производи и услуги. Имаме елитен тим од професионални таленти со голема севкупна сила и техничка сила, што постави цврста основа за подобрување на нашата сеопфатна сила на производот. Ја разбираме фактичката состојба на пазарот, а потоа ги комбинираме потребите на клиентите. На овој начин ги развиваме најсоодветните решенија за клиентите и ефективно ги задоволуваме нивните потреби.
Со нетрпение очекуваме да работиме со вас за да создадеме подобра иднина.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп