Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Современи кабинети во ОЕМ 1
Современи кабинети во ОЕМ 2
Современи кабинети во ОЕМ 3
Современи кабинети во ОЕМ 4
Современи кабинети во ОЕМ 1
Современи кабинети во ОЕМ 2
Современи кабинети во ОЕМ 3
Современи кабинети во ОЕМ 4

Современи кабинети во ОЕМ

Апратирај

Професионална техника
BK Ciandre нуди широка боја, шаблони, избор на дизајн и приспособена функција на кујнски маса изработен по нарачка. Овие кујнски површини може да се прилагодат за да одговараат на вашиот специфичен распоред на кујната. Можеме да ја приспособиме секоја функција и форма што ја сакате, со рерна, машина за миење садови, автоматско полнење на телефонот, автоматско отворање на вратите и многу од фантастичните функции, можете да изградите сопствен концепт за кујна.

Современи кабинети во ОЕМ 5


Предности на компанијата


· Обезбеден е квалитетот на кујнските модерни кабинети. Направен по строг избор на материјали, неговиот квалитет ги исполнува меѓународните стандарди за пакување.


· Овој производ може да одолее на топлина. Материјалот од не'рѓосувачки челик има одлична отпорност на високи температури и нема лесно да се деформира дури и да се пече на висока температура долго време.


· Чувството на мазно допирање е една од неговите предности. Луѓето нема да најдат или почувствуваат метални бруси на неговата површина што може да предизвикаат непријатност.


Компанија:


· Со богато искуство во индустријата, ние сме вброени меѓу водечките производители и увозници на широк спектар на модерни кујнски кабинети.


· Со цел да се подобри квалитетот на кујнските модерни кабинети, усвојува технологија на кујнски модерни кабинети.


· Се развиваат повеќе нови проекти за да се прошират повеќе пазари. Прашај!


Примена на производот.


Кујнските модерни кабинети е еден од главните производи на Со широка примена, нашиот производ може да се примени во различни индустрии и области. И е длабоко сакан и фаворизиран од клиентите.


Од гледна точка на клиентите, на нашите клиенти им нудиме целосно, брзо, ефикасно и изводливо решение за решавање на нивните проблеми.


Избор на бои

КерамикаName
Стакло
Алумија
Дрва

Керамичката маса е именувана и како порцеланска маса, маса од синтеруван камен, зависи од земјата. Избираме безбеден керамички материјал за маса за храна. Керамичките површини се отпорни на хемикалии, оган, гребнатини и дамки. Тие можат да дојдат во директен контакт со масло, вино и топли пијалаци. Лесно се чисти и без да се повредува или повредува.

Современи кабинети во ОЕМ 6

BKX01

Современи кабинети во ОЕМ 7

BKX02

Современи кабинети во ОЕМ 8

BKX03

Современи кабинети во ОЕМ 9

BKX04

Современи кабинети во ОЕМ 10

BKX05

Современи кабинети во ОЕМ 11

BKX06

Современи кабинети во ОЕМ 12

BKX-C05

Современи кабинети во ОЕМ 13

BKX-C06

Современи кабинети во ОЕМ 14

BKX-C011

Современи кабинети во ОЕМ 15

BKX-C13

Современи кабинети во ОЕМ 16

BKX-C14

Современи кабинети во ОЕМ 17

BKX-C15

Еве го описот за воведување на производот.
点击文本直接修改,或者点击文本组件左侧设置图标进行更多设置修改。

Современи кабинети во ОЕМ 18

BKX-G-01

Современи кабинети во ОЕМ 19

BKX-G-02

Современи кабинети во ОЕМ 20

BKX-G-03

Современи кабинети во ОЕМ 21

BKX-G-04

Современи кабинети во ОЕМ 22

BKX-G-05

Современи кабинети во ОЕМ 23

BKX-G-06

Современи кабинети во ОЕМ 24

BKX-G-07


Холандски Akzonobel алуминиум обложен во прав, лесен и издржлив, одлична отпорност на корозија, временски услови и вода

Современи кабинети во ОЕМ 25

BKX-G-01

Современи кабинети во ОЕМ 26

BKX-G-02

Современи кабинети во ОЕМ 27

BKX-G-03

Современи кабинети во ОЕМ 28

BKX-G-03

Современи кабинети во ОЕМ 29

BKX-G-03

Современи кабинети во ОЕМ 30

BKX-G-03

BK CIANDRE избрани висококвалитетни домашни или   увезена дрвена табла како куќиште на кујнски кабинет

Современи кабинети во ОЕМ 31

BKX34024

Современи кабинети во ОЕМ 32

BKX85468

Современи кабинети во ОЕМ 33

BKX7498

Современи кабинети во ОЕМ 34

BKX85383

Современи кабинети во ОЕМ 35

BKX7408

Современи кабинети во ОЕМ 36

U18505XT

нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.