+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Производи

BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р & Глобален провајдер на решенија D. Имаме целосен асортиман на колекции на керамички маси, масичка за кафе, кујнски кабинети, кујнски панели, прошетка во плакарот, врати и модуларни ѕидни кабинети за ТВ.  Bk Ciandre внимателно го следи популарниот италијански минималистички стил на домот и ги интегрира сопствените карактеристики за да создаде серија производи за керамички маси кои припаѓаат на Bk Ciandre-вклучува

нема податок
BK CIANDRE е решена да обезбеди италијански миниманистички мебел за дом и комерцијален мебел, вклучувајќи трпезариска маса, канцелариски маси, ормар за книги, вински кабинет, гардероба, отворена гардероба, паметни врати, целото решение е прилагодено за да обезбеди совршена комбинација на поддршка, удобност и вкус, давајќи му на крајниот корисник целосна удобност и инспиративна домашна и комерцијална средина. во 2016 година, BK CIANDRE увезе неколку ЕВРОПСКИ ЦПУ МАШИНИ, кои одлучуваат за точноста на нашиот производ помала од 0,1 ММ, што е исклучително строго во формирањето на стакло и алуминиум, а постепено соработувавме со светски престижни корпорации како LAMINA и други високи -марка на мебел на ниво.
Ова ли сакаш да знаеш?
1
Може ли да биде прилагодена?
Да. Дајте ни го вашиот CAD цртеж или кажете ни ја потребната големина и дизајн што сакате, ние можеме да го направиме за вас!
2
Можам ли да добијам?
Да, ја поздравуваме нарачката за примерок за тестирање и проверка на квалитетот. Бесплатен примерок од мали парчиња е достапен со наплатен или при-пејд товар
3
Што?
Нашиот MOQ е 1 комплет (само за условите EXW)
4
Како ги праќаш стоката?
Со море.
5
Кои се твоите услови за плаќање?
Можеме да правиме EXW, FOB, CFR, CIF зависи од вашата потреба. Т/Т, Л/С, Пајpal е прифатлив. Депозите ќе се потребни пред производството и рамнотежата да биде платена пред испорака
6
Колку долго е датумот на испорака?
Времето за судење зависи од материјалот, големина и вашата количина. Нормално производство бара 20-40 дена бидејќи мораме да се осигураме на нашата квалитет и да се одговара на стандард. Можеме да ја испорачаме стоката во рок од 7 дена ако има залиха
7
Можете ли да ми помогнете за инсталација?
Немаме инсталатер во странство, но ќе има водич за инсталација на хартија или можеме да ве поддржиме преку видео
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп