Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 1
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 2
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 3
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 4
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 5
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 6
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 1
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 2
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 3
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 4
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 5
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 6

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1

Апратирај

Детали за производот од комплет керамичка трпезариска масаПреглед на продукт


Сет од керамичка трпезариска маса е произведен со најнова модерна технологија. Производот е многу баран на пазарот поради неговиот неспоредлив квалитет и ненадминливите перформанси. Керамичката трпезариска маса со која управува е широко користен во индустријата. работи исклучително добро во својата услуга за клиенти во индустријата керамичка трпезариска маса.Опис на производи


Во процесот на производство на комплет керамички трпезариски маси, внимателно ги полираме деталите, за да се стремиме кон совршен квалитет.

Серамични таблии
Идеална трпезариска маса за семејства, керамичката продолжена трпезариска маса е еден од нашите најиздржливи модели.

Керамичките врвови изгледаат неверојатно елегантно, но исто така се функционални.

Отпорен на гребење, лесен за чистење и отпорен на апсорпција, има се што може да ви треба во трпезариска маса!

Уште повеќе, масата може да се прошири и за да може да одговарате и на распоредот на седење и на вашиот простор.

Церамска табела нагоре
Врв на церамична табела е отпорен на гребење, лесен за чистење и отпорен на апсорпција.

КерамикаName
Стакло
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 7

BKX01

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 8

BKX02

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 9

BKX03

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 10

BKX04

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 11

BKX05

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 12

BKX06

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 13

BKX-C05

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 14

BKX-C06

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 15

BKX-C11

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 16

BKX-C13

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 17

BKX-C14

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 18

BKX-C15

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 19

BKX-G-01

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 20

BKX-G-02

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 21

BKX-G-03

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 22

BKX-G-04

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 23

BKX-G-05

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 24

BKX-G-06

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 25

BKX-G-07

База на алумија
Финишот е премачкан со прав со тигар во прав и никогаш не бледне во иднина.

Алумија
Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 26

BKX-A-01

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 27

BKX-A-01

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 28

BKX-A-01

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 29

BKX-A-01

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 30

BKX-A-01

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 31

BKX-A-01

Квалитетен комплет керамички трпезариски маси-1 32

BKX-A-01

Силна OEM/R &Д способност на дизајн

BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и структурата на производите R &Д решенија. BK CIANDRE, глобален мебел Р & D обезбедувач на решенија.
Вовед на компанијата


Од основањето, прерасна во сигурен производител во развојот, производството и маркетингот на комплет керамички трпезариски маси. Имаме одличен тим за продажба. Колегите се способни ефективно да ги координираат нарачките на производите, испораките и следењето на квалитетот. Тие обезбедуваат брзи и ефективни одговори на барањата на клиентите. ќе го подобри квалитетот на услугата на клиентите. Истражување!
Доколку сте заинтересирани за нашите производи, добредојдени сте да контактирате со персоналот за услуги на клиентите за консултации!


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.