Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 1
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 2
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 3
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 4
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 5
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 6
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 7
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 8
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 9
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 1
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 2
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 3
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 4
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 5
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 6
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 7
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 8
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 9

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка

Апратирај

Технички детали
Ширината и должината на вратата се прилагодени според вашата вистинска големина на просторот.
Максималната висина на вратата е 3 метри
Максималната ширина на вратата е 1,10 метри
Целата длабочина или дебелина на вратата е 50 mm

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 10

Церамски панели

КерамикаName Врвот на табела Е времето. & Отпорен на УВ, слабо одржување и цврст.  

Керамичката маса е именувана и како порцеланска маса, маса од синтеруван камен, зависи од земјата


Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 11

BKX01

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 12

BKX-02

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 13

BKX-03

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 14

BKX-C07

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 15

BKX-C09

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 16

BKX-C14

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 17

Дрвена таба

BK CIANDRE избрани висококвалитетни домашни или   увезена дрвена табла како куќиште на кујнски кабинет

    Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 26 Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 27 Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 28 Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 29 Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 30 Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 31

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

    Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 32 Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 33 Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 34 Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 35 Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 36 Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 37

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12

База на алумија


Алуминиумската табела Е Алуминиум обложен со прав, лесен и издржлив.

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 38

BKX-A-01

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 39

BKX-A-02

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 40

BKX-A-03

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 41

BKX-A-04

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 42

BKX-A-05

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 43

BKX-A-06

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 44

BKX-A-07

Силна OEM/R &Д способност на дизајн
BK CIANDRE сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, кој ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и структурата на производите R &Д дизајн.
BK CIANDRE,R & D обезбедувач на решенија!


Предности на компанијата


· Нестабилната врата е добро дизајнирана од тимот на Р иД со длабоко размислување.


Производот е лесен. Изработен е од исклучително лесна ткаенина и лесни додатоци како што се патентите и внатрешната обвивка.


· има силен дизајнерски тим и води сеопфатен и научен систем за управување со квалитетот. Ова осигурува дека стожерната врата без рамка е квалификуван производ со врвен квалитет.


Компанија:


· се истакнува во интегрирањето на дизајнот, производството, продажбата и сервисирањето на ротирачката врата без рамка заедно.


· Имаме разновидна производствена потребна прецизна опрема и комплетна опрема за тестирање.


· wgkadovs постојано ќе ги надминува очекувањата на клиентите со обезбедување на иновативна стожерна врата без рамка. Прашај!


Примена на производот.


Стожерната врата без рамка произведена од има широк опсег на примени.


Посветени сме на задоволување на потребите на нашите клиенти. Ќе навлеземе подлабоко во нивната ситуација и ќе им обезбедиме најсоодветни решенија.


Минималистичката врата BK CIANDRE има 2 рамки за врати за опции,

1. Надна рамка; m 2. Невидлива рамка
И имаме 6 начини на инсталација:

Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 45
Квалитетна трговска врата без рамка без рамка 46

Димензии на врата

Стандардна ширина Стандардна висина
≤900
≤2440
≤900
2441-2700
прилагодени големини се прифатливи
 


                                               Информации за продукт

Бран BK CIANDRE
Предноста Може да биде без рамка или со иста боја како ѕидот (невидлив)
Материјал Алуминиумска рамка на вратата, може да биде површина од керамичка плоча или дрвена површина
Боја    Како слика во боја на производот
Време на испорака    Околу 7-15 дена по добивањето на депозитот
Контрола на квалитет 100% проверка пред пакување
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.