+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 1
Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 2
Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 3
Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 1
Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 2
Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 3

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети

Апратирај

Предности на компанијата


· Марките на луксузниот надворешен мебел се светли по боја, меки по текстура, мазни линии и убави на изглед. Тоа не само што може да им даде на луѓето визуелно уживање туку и да им донесе на луѓето удобно искуство за живеење.


· Производот се одликува со одлична воздушна пропустливост. Користените материјали имаат доволно вентилација и апсорпција на пот за да создадат сува средина за чевли.


· Печењето храна за нас на скара не само што е почист начин за готвење, туку помага и да се избегнат можните гарнитури кои можат да содржат канцероген.


Професионална техника
BK Ciandre нуди широка боја, шаблони, избор на дизајн и приспособена функција на кујнски маса изработен по нарачка. Овие кујнски површини може да се прилагодат за да одговараат на вашиот специфичен распоред на кујната. Можеме да ја приспособиме секоја функција и форма што ја сакате, со рерна, машина за миење садови, автоматско полнење на телефонот, автоматско отворање на вратите и многу од фантастичните функции, можете да изградите сопствен концепт за кујна.

Порцелански панели

Керамичката маса е именувана и како порцеланска маса, маса од синтеруван камен, зависи од земјата. Избираме безбеден керамички материјал за маса за храна. Керамичките површини се отпорни на хемикалии, оган, гребнатини и дамки. Тие можат да дојдат во директен контакт со масло, вино и топли пијалаци. Лесно се чисти и без да се повредува или повредува.

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 4

BKX01

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 5

BKX-02

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 6

BKX-03

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 7

BKX-C07

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 8

BKX-C09

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 9

BKX-C14

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 10

Дрвена таба

BK CIANDRE избрани висококвалитетни домашни или   увезена дрвена табла како куќиште на кујнски кабинет

    Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 19Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 20Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 21Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 22Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 23Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 24

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

   Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 25Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 26Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 27Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 28Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 29Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 30

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12

Алумија


Холандски Akzonobel алуминиум обложен во прав, лесен и издржлив, одлична отпорност на корозија, временски услови и вода

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 31

BKX-A-01

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 32

BKX-A-02

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 33

BKX-A-03

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 34

BKX-A-04

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 35

BKX-A-05

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 36

BKX-A-06

Производство на полуприлагодени кујнски кабинети 37

BKX-A-07

Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу OEM дизајн нарачки и проекти,   но и дизајнот на изгледот на производите и структурата на производот Р &Д решенија, BK Ciandre, глобален мебел Р & D обезбедувач на решенија.


Компанија:


· прошетки во првите редови на нарачаното поле за мебел во Кина.


· Со надминување на техничките тешкотии, значително ја подобри својата производна ефикасност.


· Ние се мериме себеси и нашите постапки преку објективот на нашите клиенти и добавувачи. Сакаме да изградиме силни односи со нив и да испорачаме квалитетни производи и услуги.


Детали на производи


Полуприлагодените кујнски кабинети произведени од се со супериорен квалитет, а конкретните детали се како што следува.Примена на производот.


Широко се користат полуприлагодените кујнски кабинети произведени од нашата компанија.


Посветени сме на задоволување на потребите на нашите клиенти. Ќе навлеземе подлабоко во нивната ситуација и ќе им обезбедиме најсоодветни решенија.Споредување на производи


гарантира дека е висококвалитетно со извршување на високо стандардизирано производство. Во споредба со другите производи од истата категорија, тој ги има следните предности.Претходни предноси


Под влијание на културата ориентирана кон луѓето, нашата компанија формираше одличен тим за промовирање на развојот. Членовите на тимот се позитивни, иновативни и посветени.


им нуди на клиентите професионални, разновидни и меѓународни решенија за услуги, што им овозможува на клиентите да уживаат во супериорната услуга.


Го следи бизнис филозофијата на „белата е коренот, иновацијата е душата“. И ние се држиме на претпријатието на „барајте ја вистината, соработуваме заедно, одиме напред“. Постојано ја подобруваме технологијата и го оптимизираме управувањето. Посветени сме на потрошувачите да им обезбедиме поквалитетни производи и сеопфатни услуги.


По години на постојан развој, нашата компанија има акумулирано богато искуство во индустријата и зголемен производствен капацитет. Нè промовира да стекнеме поголема ефикасност на производството и подобар квалитет на производот.


се продаваат низ целата земја и се многу популарни меѓу клиентите.


Информации за кујна кабинетот

Бран BK CIANDRE
Кабинетско тело во кујна. ламинам порцеланска плоча/дрвена табла
Кабинетот на кујната. 20mm порцелани  
Кујна комбинетска панела Алуминиумски порцелани
Хардверот на кабинетот Внесен SALICEName & BLUM
Димензија Прилагодена
Боја Бело/сиво/црно, приспособено исто така прифатливо
Контрола на квалитет 100% проверка пред пакување
Служба по продавање OEM и прилагодено изградени добредојде! Ние секогаш сме тука да работиме со вас и нудиме 1 година гаранција за производот.
OEM &ODM Прифатливи
Ворнанта 10Година
нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
  Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп