Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 1
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 2
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 3
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 4
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 5
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 6
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 7
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 1
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 2
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 3
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 4
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 5
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 6
Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 7

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи

Апратирај

Бјанко Статуарио
Автоматската машина за сечење, ивица, чистење, ги прави производите совршени занаети за клиентите.

Овие елегантни и минималистички трпезариски маси се дизајнирани да бидат фокусна точка на секој домашен надворешен простор

и внатрешен простор поради нивните различни големини.

100% проверка на квалитетот, строго контролирајте го квалитетот во секоја постапка.

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 8

Керамички/порцелански плочи на маса

Керамиката е многу отпорна на гребење, отпорна на топлина и лесно се чисти поради својата природа

керамичката текстура и големина може да се прилагодат.

       

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 9

BKX01

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 10

BKX-02

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 11

BKX-03

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 12

BKX-C07

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 13

BKX-C09

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 14

BKX-C14

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 15

База на алумија

  Можеме да го реализираме вашиот идеален дизајн на база на маса во реалност.

Алуминиумската основа обложена со прав го комплетира дизајнот.

 

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 24

BKX-A-01

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 25

BKX-A-02

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 26

BKX-A-03

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 27

BKX-A-04

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 28

BKX-A-05

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 29

BKX-A-06

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 30

BKX-A-07

Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има сопствен професионален тим за дизајнери на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OEM, туку и дизајн на изгледот на производите и структурата на производите R &Д дизајн.


Предности на компанијата


· трпезариска маса од синтеруван камен е произведена со поддршка на најнови алатки и опрема.


· Производот е отпорен на деформација. Неговите стврднати материјали можат да ја издржат високата температура во бањата, како и тешките товари.


· се води од потребите на нашите клиенти и е сеопфатна филозофија за управување со квалитетот.


Компанија:


· е извонреден ресурс за буџет, распоред и квалитет. Имаме искуство и ресурси за да ги исполниме најсложените спецификации за трпезариска маса од синтеруван камен.


· Со одличен персонал и напредна опрема, нашата трпезариска маса од синтеруван камен го освои признанието на повеќе клиенти.


· сака да ги задоволи нашите клиенти без оглед на квалитетот или услугата. Прашајте онлајн!


Примена на производот.


Трпезариската маса од синтеруван камен развиена и произведена од нашата компанија може широко да се користи во различни индустрии и професионални области.


се занимава со производство на долги години и има акумулирано богато индустриско искуство. Врз основа на тоа, би можеле да обезбедиме сеопфатни и одлични решенија според актуелните ситуации и потребите на различни клиенти.


Димензија

Трпезариска маса од синтеруван камен Купи 31
mm (должина x ширина x висина) Инч (должина x ширина x висина)
1400x800x750
1600x800x750
1800x1000x750
55x32x30
63x32*30
71*32*30

Опис:

Име на производи

BK CIANDRE Модерна минималистичка маса со керамичка покривка за маса и алуминиумска основа за маса за надворешна врата

Бран

БK СиandreName

Големина

1400*800*760Мм  1600*800*760Мм  1800*800*760Мм

Врв на табела

  Време & Отпорен на УВ, слабо одржување и цврст.

База на табела

Алуминиум обложен со прав, лесен и издржлив.

Користен

Трпезарија, дневна, хотел, вила, канцеларија

Специчен употреба

Мебел за дом, комерцијален мебел

Стил

минималистички/модерен/современ

ФормаName

Правоаголник/прилагодлив

(горна маса и основа за маса)

Врвна површина на табела

Изборно: мат/ чувство на кожа/ сјајна/рок

Врв на табела

Холандски Akzonobel премачкан во прав

Предности

1.   површина на текстура со чувство на кожа

           2. Цврстината отпорна на гребење достигнува мхос 7 степени

3. Лесно се чисти само со едно бришење сè што нема

Боја

Бојата на масата и основата на масата може да се приспособат

Пакетот

Картонски палет

(пакетот е приспособлив вклучен начин на пакет, материјал и лого)

Сервис на дизајн

Графички дизајн, дизајн на лого, 3D дизајн, дизајн на производи

Друга сервиса

OEM/ODM/OBM/ R &Услуга Д/услуга за франшиза

нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.