Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Врата

БК Чиандре се горди што снабдуваат. Лизгање врати Кои се исклучително сигурни. Алуминиумот како материјал нуди вродена сила. За разлика од челикот или uPVC, овие лизгачки врати ќе продолжат да го задржуваат својот квалитет, држејќи ги елементите надвор од домот на вашиот клиент. Нашата лизгачка врата е опремена со магнетен и автоматски систем за паметна контрола.

нема податок
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.