Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Паметна кујна Бренд паметна кујна-2 1
Паметна кујна Бренд паметна кујна-2 2
Паметна кујна Бренд паметна кујна-2 1
Паметна кујна Бренд паметна кујна-2 2

Паметна кујна Бренд паметна кујна-2

Апратирај

Паметна кујна Бренд паметна кујна-2 3

Опис на продукт

Кабинетот Bk CIANDRE е кујна со избалансиран и карактеристичен имиџ, комбинирајќи едноставни форми, дезени и материјали со занаетчиско внимание на деталите.

Дрвени ѕидни панели и единици со отворен план ја поврзуваат работната површина со станбената површина, создавајќи стилска и сложена шема за внатрешен дизајн.

Материумија

■ Стакло

■ Ламинам

■ Природна дрва

■ Алуминиумски дел од бои

Видео продукт

Паметна кујна Бренд паметна кујна-2 4

Детали на производи

Кујнскиот кабинет има убав дизајн, нека ви биде лесен животот и нека уживате во животот.


Паметна кујна Бренд паметна кујна-2 5
Паметна кујна Бренд паметна кујна-2 6
Паметна кујна Бренд паметна кујна-2 7

Апликации за вистински производи

Кабинетот може да се прилагоди според големината на вашата кујна и вашите вистински барања.


Паметна кујна Бренд паметна кујна-2 8
Паметна кујна Бренд паметна кујна-2 9Предности на компанијата


· Паметната кујна е произведена со поддршка на тим од експерти.


· Професионалниот тим за КК го обезбедува квалитетот на овој производ.


· придава големо значење на квалитетот на производот. Строгата контрола на квалитетот се спроведува врз основа на систем за управување со квалитет и искусен тим за проверка на квалитетот. Ова осигурува дека Smart кујна е квалификуван производ со добра безбедност и сигурен квалитет.


Компанија:


· Обезбедувањето широк спектар на паметни кујни и слични производи е добро прифатено од клиентите.


· Со голем обем на технолошки лаборатории за развој на паметни кујни, ужива голема репутација за своите висококвалитетни производи.


· Наша цел е да ги инспирираме, ангажираме и развиеме вашите вработени за да испорачаме одлични резултати. Земи информации!


Примена на производот.


Паметната кујна произведена од е широко користена во многу индустриски сектори.


Нашите решенија се специјално поставени според фактичката ситуација и потребите на клиентот за да се осигураат дека решенијата што му се даваат на клиентот се ефективни.


нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.