+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Бањата Ванит

BK CIANDRE дизајн колекција за суета бања е комбинација на естетика и функционалност. Тие фактори се многу суштински за да се создаде удобно опкружување во бањата со интроспективна атмосфера.убавина. Нашиот главен дизајн е модерен, но во суети на подни и ѕидни, со фиоки или врати, со паметно ЛЕД огледало или со горни ѕидни кабинети, исто така, целиот комплет може да се дизајнира со LED светла, сите селекции во многу мерења и финишот, исто така, прилагодувањата за проекти се добредојдени. Моделите на BK

нема податок
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп