Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Огледалот

Бк КиандреName има богато искуство во индустријата и може да обезбеди професионални. прилагодени производи за огледало за бања и квалитетни услуги за клиентите ширум светот.

Во Европа, нашите ретровизори главно се испорачуваат на малопродажните пазари, како што се суперпродавницата БАУХАУС, ОБИ, РЕВЕ и платформите за онлајн продажба.

Во Северна Америка и Блискиот Исток, нашите огледала се испорачуваат на угостителските проекти, како хотели со ѕвезди, апартмани и станбени објекти.

нема податок
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.