+15 години Најдобро минималистички мебел Р &D MANUFACUTURE.

Трговија на големо со бела керамичка маса - 1
Трговија на големо со бела керамичка маса - 2
Трговија на големо со бела керамичка маса - 5
Трговија на големо со бела керамичка маса - 6
Трговија на големо со бела керамичка маса - 7
Трговија на големо со бела керамичка маса - 8
Трговија на големо со бела керамичка маса - 9
Трговија на големо со бела керамичка маса - 10
Трговија на големо со бела керамичка маса - 11
Трговија на големо со бела керамичка маса - 12
Трговија на големо со бела керамичка маса - 1
Трговија на големо со бела керамичка маса - 2
Трговија на големо со бела керамичка маса - 5
Трговија на големо со бела керамичка маса - 6
Трговија на големо со бела керамичка маса - 7
Трговија на големо со бела керамичка маса - 8
Трговија на големо со бела керамичка маса - 9
Трговија на големо со бела керамичка маса - 10
Трговија на големо со бела керамичка маса - 11
Трговија на големо со бела керамичка маса - 12

Трговија на големо со бела керамичка маса -

Апратирај

Детали за производот на белата керамичка покривка за масаОпис на производи


бела керамичка покривка за маса дизајнирана и произведена со најквалитетни суровини и најнова технологија во согласност со индустриските норми и стандарди. Производот има долготрајни перформанси и силна употребливост. Поволните изгледи за примена на производот создаваат репутација на пазарот.

Професионална техника
Автоматската машина за сечење, ивица, чистење, ги прави производите совршени занаети за клиентите.
100% проверка на квалитетот, строго контролирајте го квалитетот во секоја постапка.

Трговија на големо со бела керамичка маса - 13

BK Ciandre TOBAN серијата масички за кафе, Достапна во различни бои за масички со две висини за убаво визуелно одговарање на висината, горната маса може да се усогласи со фурнир од керамика и орев. Може да биде и лакирано стакло во чисти бои.
Се карактеризира со суштински дизајн, тие се вклопуваат со екстремна разновидност од дневната до спалната соба и надворешниот простор. Горниот дел од керамика, мермери или фурнир од орев, лакирано стакло и дрво, кои лесно може да се комбинираат со доработката на алуминиумските конструкции.
Трговија на големо со бела керамичка маса - 14
Трговија на големо со бела керамичка маса - 15

BK CIANDRE Има повеќе од 50 опции за дизајн на боја на маса, како што е домашната позната марка на керамички плочи (NEW PEARL, GOLDME, SHUIHUITECH) или керамичка плоча од ИТАЛИЈА LAMINAM и прилагоден ексклузивен дизајн, кои сите се произведени во ИТАЛИЈА LAMINAM или SACMI машина.
Трговија на големо со бела керамичка маса - 16
Трговија на големо со бела керамичка маса - 17

Опции за 2 димензии на алуминиумска основа за маса, повеќе од 10 боја на алуминиум во прав. Основата на масата се расклопува за заштеда на простор за време на пратката.


Трговија на големо со бела керамичка маса - 18

Церамска табела нагоре

Керамичкиот врв е изработен од порцелан, кој е исклучително цврст материјал за време на времето & Отпорен на УВ и цврст што може да се остави на отворено во текот на целата година.

Керамичка маса е исто така именувана како порцеланска маса, синтерувана камен маса во различни   Земја

Трговија на големо со бела керамичка маса - 19

BKX01

Трговија на големо со бела керамичка маса - 20

BKX-02

Трговија на големо со бела керамичка маса - 21

BKX-03

Трговија на големо со бела керамичка маса - 22

BKX-C07

Трговија на големо со бела керамичка маса - 23

BKX-C09

Трговија на големо со бела керамичка маса - 24

BKX-C14

Трговија на големо со бела керамичка маса - 25

База на алумија


Холандски Акцо N Obel прав обложен алуминиум, лесен и издржлив, одлична отпорност на корозија, временски услови и вода

Трговија на големо со бела керамичка маса - 34

BKX-A-01

Трговија на големо со бела керамичка маса - 35

BKX-A-02

Трговија на големо со бела керамичка маса - 36

BKX-A-03

Трговија на големо со бела керамичка маса - 37

BKX-A-04

Трговија на големо со бела керамичка маса - 38

BKX-A-05

Трговија на големо со бела керамичка маса - 39

BKX-A-06

Трговија на големо со бела керамичка маса - 40

BKX-A-07

Многу силен OEM/R &Д способност на дизајн  
BK CIANDRE има свој професионален тим за развивачи на мебел и тим за развој, што ни овозможува не само да правиме многу нарачки и проекти за дизајн на OE, туку и дизајн на изгледот на производите и рамка на производи R &Д решенија, BK Ciandre, е светски мебел Р & D снабдувач на решенија. Решенија.Компанија:


• уживајте во добра репутација дома и во странство. Тие не само што широко се продаваат на домашниот пазар, туку се извезуваат и во Европа, Америка, Југоисточна Азија, Азија и други земји и региони.
• е изградена во Во текот на развојот со години, имаме акумулирано богато производствено и менаџерско искуство.
• Врз основа на сеопфатното управување со тимот, секој тим строго се фокусира на својата должност. Нашиот одговорен тим и вештиот тим на Р иД се посветени на обезбедување добри производи. И со нашиот тим за продажба и тим за услуги, градиме и одржуваме добри односи со клиентите. Сето ова гарантира континуиран развој за нашата компанија.
Добредојдовте на Доколку имате прашања во врска со накитот, слободно оставете порака или контактирајте не!


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп