Високо- завршни церамски таблици & Прилагоден производител на кујнски кабинети Бидејќи 1996

Кабинет на вин

Bk Ciandre специјализирана за набавка на вински полици и мебел поврзан со вино, и има стекнато големо знаење во оваа област во текот на многу години на пазарот, овозможувајќи ни да ги задоволиме потребите дури и на најпребирливите клиенти.

Дизајн и креирање на мебел во хотели, ресторани, кафулиња и сите простории во кои се прикажува вино, вклучувајќи вински барови, продавници за вино, простории за дегустација на винарии, продавници за малопродажба и ресторани. Започнуваме со развивање на проект заснован на распоредот на локацијата, кој потоа се развива понатаму со избирање материјали и завршни материјали, што кулминира со производство на целиот мебел, вклучително и осветлување.
нема податок
BK CIANDRE е професионален производител на керамички маси и минималистички мебел Р &Глобален провајдер на решенија D.
Претплати
Претплатете се Ако сакате да бидете наш партнер, ве молиме не двоумете се, нашата приказна ќе започне со вашиот контакт.
Контакт
Ангела Пенг.
+86 135 9066 4949
ФабрикаName Адреса : Не. 7 Bo'ai East Road, округ Нанхаи, Сити Фошан, провинција Гуангдонг
Адреса на канцеларија : Соба 815, зграда Т9, паметен нов град, град Џанг Ча, округ Чан Ченг, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина
Ако имате прашање, ве молиме контактирајте на
Авторски права © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.