+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

nuk ka të dhëna
ABOUT US
Për ne:
Një markë kryesore e mobiljeve minimaliste në Kinë
Reputacion global si një nga prodhuesit më të mëdhenj dhe më të respektuar në botë të mobiljeve.
Koleksione
Ne vazhdimisht inovojmë dizajnin, zhvillojmë dhe prodhojmë
Mobilje me cilësi të lartë në mënyrë të pavarur për të shijuar jetën e të gjithëve në shtëpi.
nuk ka të dhëna
COLLECTIONS
Ne vazhdimisht inovojmë dizajnin, zhvillojmë dhe prodhojmë
Mobilje me cilësi të lartë në mënyrë të pavarur për të shijuar jetën e të gjithëve në shtëpi.
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
OUR PRODUCTS
Koncepti i dizajnit:   “jeta artistike” dhe “jeta inteligjente”. Funksionaliteti, praktikueshmëria dhe estetika e produktit janë të kombinuara plotësisht për të bërë që procesi i përdorimit të mobiljeve të plotësojë nevojat e skenave të shumta si jeta e përditshme, festat e festivalit dhe mbledhjet familjare, dhe t'i kushtojë vëmendje përvojës së funksionimit të çdo detaji. Lëreni artin t'i afrohet jetës dhe kthejeni jetën në një art komod.
Sistemi i ndriçimit dhe aksesorëve harduerikë të produktit prezanton një platformë të sistemit inteligjent të shtëpisë për të rritur ndjenjën e shkencës dhe teknologjisë së produktit dhe për t'i bërë mobiljet më inteligjente.
nuk ka të dhëna
15+ vjet profesionist R &D ofruesi global i zgjidhjes

BK CIANDRE është një prodhues tavoline qeramike procesore dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes. Ne kemi koleksione të plota të tavolinave prej qeramike, dollapëve të kuzhinës, paneleve të kuzhinës, dollapëve, dyerve dhe dollapëve modularë për TV.

nuk ka të dhëna
SUCCESS CASES
Këtu janë lajmet më të fundit në lidhje me kompaninë dhe industrinë tonë. Lexoni këto postime për të marrë më shumë informacion rreth produkteve dhe industrisë dhe kështu merrni frymëzim për projektin tuaj.
nuk ka të dhëna
Lajmet e fundite
Këtu janë lajmet më të fundit në lidhje me kompaninë dhe industrinë tonë. Lexoni këto postime për të marrë më shumë informacion rreth produkteve dhe industrisë dhe kështu merrni frymëzim për projektin tuaj.
nuk ka të dhëna
GET IN TOUCH WITH US
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap