Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Furniza banje

Mobiljet e banjës BK Ciandre janë për të rinovuar një hapësirë ​​të këndshme banje me kombinimin e pasqyrës inteligjente LED.   dollapë banjosh me strukturë alumini me kursim shumëfunksional të integruar, të cilët e bëjnë hapësirën tuaj të banjës të rregullt dhe elegante. Mobiljet e banjës BK CIANDRE janë të fokusuara në stile bashkëkohore me madhësi dhe buxhete të ndryshme, të cilat mund të takojnë gjerësisht klientë nga nivele të ndryshme konsumi.  Mobiljet e banjës Bk Ciandre përfshijnë kom

nuk ka të dhëna
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.