Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 1
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 2
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 3
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 4
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 5
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 6
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 7
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 1
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 2
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 3
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 4
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 5
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 6
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 7

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës

hetim

Detajet e produktit të kompletit të tavolinës së ngrënies prej qeramikeInformacioni i Prodhimit


Kompleti i tavolinave të ngrënies prej qeramike ka dizajne të larmishme me cilësi të lartë për të përmbushur kërkesat globale. Produkti, ashtu siç është prodhuar nga ne, është i garantuar të përmbushë standardet ndërkombëtare të cilësisë. Me këto veçori, ai ka një perspektivë të gjerë aplikimi.

Teknika profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 8

Karakteristikat kryesore të tryezës BK CIANDRE është e rregullueshme në lartësi, pjesa e sipërme e tavolinës mund të jetë prej druri qelqi ose qeramike, baza e saj e tavolinës me alumin e cila është e përshtatshme për përdorim në natyrë, pjesa e sipërme është prej alumini në një numër përfundimesh, Asgjë nuk do të krahasohet me mënyrën se si kombinimi i bukur me maja qeramike dhe alumini pasi të keni shtuar një pjesë ose të gjithë koleksionin BKciandre.
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 9
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 10

BK CIANDRE Ka më shumë se 50 opsione të dizajnit të ngjyrave të tavolinës, si pllakë qeramike e markës së famshme vendase (NEW PEARL, GOLDME, SHUIHUITECH) ose pllakë qeramike LAMINAM ITALY dhe dizajn ekskluziv të personalizuar, të cilat të gjitha janë prodhuar në makinë LAMINAM ose SACMI ITALI.
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 11
Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 12

Opsionet 2 dimensionale të bazës së tavolinës prej alumini, më shumë se 10 lyerje pluhuri me ngjyra alumini.


Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 13

Sipër tavoline prej guri qeramike/sintered

Cilësia dhe madhësia e qeramikës mund të personalizohen.  


Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 14

BKX01

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 15

BKX-02

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 16

BKX-03

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 17

BKX-C07

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 18

BKX-C09

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 19

BKX-C14

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 20

Baza e Tabelës së Aluminit

Ne mund ta realizojmë dizajnin tuaj ideal të bazës së tavolinës në realitet.


Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 29

BKX-A-01

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 30

BKX-A-02

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 31

BKX-A-03

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 32

BKX-A-04

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 33

BKX-A-05

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 34

BKX-A-06

Përcakto tavolinë e ushqimit të ceramikës 35

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM,   por edhe dizajni i pamjes së produkteve dhe struktura e produktit R &D zgjidhje, BK Ciandre, një mobilje globale R & D ofrues i zgjidhjes.Shpesh kompanisë


• Produktet tona shiten kryesisht në Evropë, Afrikë, Amerikë, Azinë Juglindore dhe vende e rajone të tjera.
• ka krijuar një sistem shërbimi të shëndoshë për të ofruar shërbime cilësore për klientët me vëmendje.
• u ndërtua në Bazuar në besimin e fortë dhe këmbënguljen e fortë, ne kemi kaluar me sukses vite sprovash dhe vështirësish. Tani ne jemi një ndërmarrje model e teknologjisë lider në industri.
• Kompania jonë ka krijuar një ekip prodhimi me cilësi të lartë dhe me efikasitet të lartë. Me shumë vite përvojë prodhimi, anëtarët tanë mund të zgjidhin problemet në procesin e prodhimit në mënyrë efektive.
është e përkushtuar të prodhojë të gjitha llojet e stileve dhe romaneve Ne jemi të përkushtuar të ftojmë klientët vendas dhe të huaj të na kontaktojnë ose të bëjnë porosi!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.