Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 1
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 2
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 3
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 4
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 5
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 6
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 1
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 2
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 3
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 4
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 5
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 6

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1

hetim

Detajet e produktit të tavolinës së jashtme qeramikeShqyrtimi i prodhimeve


Materialet miqësore me mjedisin përdoren në prodhimin e tavolinave të jashtme qeramike. Produkti duhet të shqyrtohet nga ekipi ynë profesional i inspektimit të cilësisë përpara dorëzimit për t'u siguruar që ai plotëson standardet më të larta të besueshmërisë dhe cilësisë. tavolina e jashtme qeramike mund të përdoret në industri të ndryshme. Këto karakteristika janë pritur mirë në tregjet e huaja dhe vendase.Përshkrimi


Me fokus në cilësi, i kushton vëmendje të madhe detajeve të tavolinës së jashtme qeramike.

Teknika profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 7

Tavolina BK CIANDRE me materiale të reja trendi: tavolina qeramike e cila emërtohet edhe porcelani ose guri i sinteruar, përdoret gjerësisht si tavolinë. jashtë, Veshja pluhur me kornizë alumini do të mbrohet nga gërvishtjet, qërimi dhe oksidimi.
Tavolina qeramike me bazë tavoline prej alumini bëhet një produkt perfekt në aplikime të jashtme.
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 8
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 9

BK CIANDRE Ka më shumë se 50 opsione të dizajnit të ngjyrave të tavolinës (Markë e famshme vendase ose (NEW PEARL, GOLDME, SHUIHUITECH) ose pllakë qeramike LAMINAM ITALY dhe dizajn ekskluziv të personalizuar, të cilat të gjitha janë prodhuar në makinë LAMINAM ose SACMI ITALI.
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 10
Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 11

Baza e tavolinës prej alumini, më shumë se 10 opsione ngjyrash për çdo alumin


Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 12

Sipër tavoline me pllakë qeramike/porcelani

  tekstura dhe madhësia qeramike mund të personalizohen.  


Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 13

BKX01

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 14

BKX-02

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 15

BKX-03

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 16

BKX-C07

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 17

BKX-C09

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 18

BKX-C14

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 19


Baza e Tabelës së Aluminit  


  Ne mund ta realizojmë dizajnin tuaj ideal të bazës së tavolinës në realitet.


Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 28

BKX-A-01

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 29

BKX-A-02

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 30

BKX-A-03

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 31

BKX-A-04

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 32

BKX-A-05

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 33

BKX-A-06

Tavolinë e brendshme të Ceramic-1 34

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.Avantazhe të kompanisë


është një kompani në e angazhuar kryesisht në biznesin e Bazuar në vlerën thelbësore të 'risisë, cilësisë, shërbimit, ndarjes', përpiqet të ofrojë produkte cilësore dhe shërbime të shkëlqyera. Qëllimi ynë është të formojmë një imazh të markës së klasit të parë në industri. Kompania jonë ka një ekip profesional menaxherial që citon koncepte dhe metoda të avancuara të menaxhimit për të udhëhequr aktivitetet e përditshme të punës. është në gjendje të përmbushë nevojat e klientëve në masën më të madhe duke u ofruar klientëve zgjidhje me një ndalesë dhe me cilësi të lartë.
Ne mezi presim të krijojmë një bashkëpunim afatgjatë me të gjithë klientët!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.