Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Baza e tabelës ceramike të rënës 1
Baza e tabelës ceramike të rënës 2
Baza e tabelës ceramike të rënës 3
Baza e tabelës ceramike të rënës 4
Baza e tabelës ceramike të rënës 5
Baza e tabelës ceramike të rënës 6
Baza e tabelës ceramike të rënës 1
Baza e tabelës ceramike të rënës 2
Baza e tabelës ceramike të rënës 3
Baza e tabelës ceramike të rënës 4
Baza e tabelës ceramike të rënës 5
Baza e tabelës ceramike të rënës 6

Baza e tabelës ceramike të rënës

hetim

Detajet e produktit të bazës së tavolinës qeramikeDetaji i shpejtë


Baza e tavolinës qeramike është e disponueshme në dizajne dhe modele të ndryshme. I testuar dhe modifikuar disa herë, produkti më në fund është në cilësinë e tij më të mirë. ka ekip profesional pas shitjes për t'iu përgjigjur me kohë të gjitha pyetjeve tuaja në lidhje me bazën tonë të tavolinës qeramike.Përshkrimi


Krahasuar me produktet e tjera, baza jonë e tavolinës prej qeramike ka përparësi më të dukshme dhe ato reflektohen në aspektet e mëposhtme.

Teknika profesionale


Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.


Baza e tabelës ceramike të rënës 7
Baza e tabelës ceramike të rënës 8


Ceramic Tabela SipërtiPjesa e sipërme qeramike është prej porcelani, i cili është një material jashtëzakonisht i fortë për motin & Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet dhe i qëndrueshëm që mund të lihet jashtë gjatë gjithë vitit.


Ceramic
Xhami
Baza e tabelës ceramike të rënës 9

BKX-01

Baza e tabelës ceramike të rënës 10

BKX-02

Baza e tabelës ceramike të rënës 11

BKX-03

Baza e tabelës ceramike të rënës 12

BKX-07

Baza e tabelës ceramike të rënës 13

BKX-C09

Baza e tabelës ceramike të rënës 14

BKX-C14

Baza e tabelës ceramike të rënës 15

BKX-C05

Baza e tabelës ceramike të rënës 16

BKX-C06

Baza e tabelës ceramike të rënës 17

BKX-C11

Baza e tabelës ceramike të rënës 18

BKX-C13

Baza e tabelës ceramike të rënës 19

BKX-C14

Baza e tabelës ceramike të rënës 20

BKX-C15

Baza e tabelës ceramike të rënës 21

BKX-G-01

Baza e tabelës ceramike të rënës 22

BKX-G-02

Baza e tabelës ceramike të rënës 23

BKX-G-03

Baza e tabelës ceramike të rënës 24

BKX-G-04

Baza e tabelës ceramike të rënës 25

BKX-G-05

Baza e tabelës ceramike të rënës 26

BKX-G-06

Baza e tabelës ceramike të rënës 27

BKX-G-07

Baza e tabelës ceramike të rënës 28

BKX-G-08

Baza e Tabelës së Aluminit

Alumini holandez Akzonobel i veshur me pluhur, i lehtë dhe i qëndrueshëm, rezistencë e shkëlqyer ndaj korrozionit, motit dhe ujit


Baza e tabelës ceramike të rënës 29

BKX-A-01

Baza e tabelës ceramike të rënës 30

BKX-A-02

Baza e tabelës ceramike të rënës 31

BKX-A-03

Baza e tabelës ceramike të rënës 32

BKX-A-04

Baza e tabelës ceramike të rënës 33

BKX-A-05

Baza e tabelës ceramike të rënës 34

BKX-A-06

Baza e tabelës ceramike të rënës 35

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM,   por edhe dizajni i pamjes së produkteve dhe struktura e produktit R &D zgjidhje, BK Ciandre, një mobilje globale R & D ofrues i zgjidhjes.Avantazhe të kompanisë


është një kompani e madhe e teknologjisë së lartë e specializuar në bazën e tavolinave qeramike. Aftësitë tona globale, ekspertiza e sistemeve dhe zgjidhjet me bazë tavoline qeramike u japin vlerë klientëve tanë në shumë nivele. Përmirësimi i kënaqësisë së klientit përmes shërbimit tonë profesional dhe bazës së dalluar të tavolinës prej qeramike është misioni i Merr kuotën!
Ne prodhojmë vetëm produkte me cilësi të lartë. Mirëpritni klientët të kontaktojnë stafin e shërbimit të klientit për konsultim!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.