Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinat e ushqimit të personalizuara 1
Tavolinat e ushqimit të personalizuara 1

Tavolinat e ushqimit të personalizuara

hetim

Detajet e produktit të Tavolinave të NgrëniesShqyrtimi i prodhimeve


Tavolinat e ngrënies janë të njohura nga përdoruesit në mbarë botën. Ky produkt karakterizohet nga përdorimi i lehtë dhe performanca më e mirë. Ne jemi një ndërmarrje lider e cila është e përkushtuar për furnizimin e të gjitha llojeve të Tavolinave të ngrënies dhe pajisjeve të tjera mjekësore.Informacioni i Prodhimit


i përmbahet parimit "detajet përcaktojnë suksesin ose dështimin" dhe i kushton vëmendje të madhe detajeve të Tavolinave të Ngrënies.

Përshkrimi i prodhimit

ALLUMINUM TABLE LEG +TABLE TOP SINTERED SLABS

Struktura minimale metalike dhe kombinimi perfekt i tavolinës me pllaka të thjeshta të sinteruara të bardha,

duke paraqitur një koncept shumë por jo të thjeshtë shtëpie. Tavolinë e instalimit DIY.

Janë të zbatueshme si brenda ashtu edhe jashtë.


Përmasat

Dimensionet: Madhësia mund të personalizohet sipas nevojës aktuale

Tavolinat e ushqimit të personalizuara 2

mm (Diametri x Lartësia)

Inch

400mmx300mm

16x12

700mmx300mm

28x12

900mmx300mm

36x12

Zgjedhja materiale

■ Xhuli

■ Laminami

■ Druri natyrore

■ Pjesë të ngjyrave aluminit

Video i Prodhimit

Tavolinat e ushqimit të personalizuara 3

Detaje të Prodhimit

Këmbët e hollë të tavolinës prej alumini, një interpretim delikat i estetikës së thjeshtë.


Tavolinat e ushqimit të personalizuara 4
Tavolinat e ushqimit të personalizuara 5


Aplikimet aktuale të produktit

PRODUCTS APPLICATION


Tavolinat e ushqimit të personalizuara 6


Tavolinat e ushqimit të personalizuara 7
Informacioni i ndërmarrjes


Marka është e fokusuar kryesisht në prodhimin e Tavolinave të Ngrënies. Ne kemi një bazë klientësh shumë besnike që na ndihmon të rritemi në kompanitë kryesore të sotme. Ne përpiqemi të mbajmë marrëdhënie të mira biznesi me ta duke ruajtur këtë personalizim dhe miqësi. Ne kemi analizuar vazhdimisht kërkesën e tregut për Tavolina Ngrënie. Ju lutem kontaktoni.
Ne mezi presim të zhvillojmë një të ardhme më të mirë me ju.


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.