Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 1
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 2
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 3
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 4
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 5
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 6
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 7
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 1
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 2
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 3
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 4
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 5
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 6
Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 7

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim

hetim

Avantazhe të kompanisë


· Tabela e rrumbullakët qeramike është rezultat i katër ekspertizës së aplikueshme. Njohuritë specifike në gjeologji, analiza kimike dhe procese me pastërti të lartë përdoren për të kthyer lëndët e para në produkt përfundimtar me pastërti të lartë dhe me vlerë të lartë.


· Produkti ka rezistencë të fortë ndaj korrozionit. Materialet jo korrozive janë përdorur në strukturën e tij për të rritur aftësinë e tij për t'i bërë ballë ndryshkut ose lëngjeve të aciditetit.


· Një nga pikat më të mëdha të këtij produkti është se zvogëlon peshën e ushqimit duke hequr shumë përmbajtjen e ujit, gjë që mundëson që ushqimi të transportohet ose të ruhet vetëm duke zënë një hapësirë ​​të vogël.


Sipër tavoline me pllakë qeramike/porcelani

Pjesa e sipërme e tavolinës mund të jetë qeramike, druri dhe qelqi të cilat janë moti & UV rezistent dhe i fortë.


Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 8

BKX01

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 9

BKX-02

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 10

BKX-03

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 11

BKX-C07

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 12

BKX-C09

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 13

BKX-C14

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 14

Baza e Tabelës së Aluminit

Këmbë alumini të veshura me pluhur Tiger, rezistencë e shkëlqyer ndaj korrozionit, motit dhe ujit.

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 23

BKX-A-01

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 24

BKX-A-02

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 25

BKX-A-03

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 26

BKX-A-04

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 27

BKX-A-05

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 28

BKX-A-06

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 29

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.


Veçoritë e kompanisë


· ofron një koleksion të mirëkuruar, bashkëkohor të tavolinave të rrumbullakëta qeramike.


· Kemi staf të talentuar që janë jo vetëm shumë të aftë teknikisht, por edhe artistikisht me imagjinatë. Ata mund të krijojnë produkte po aq unike sa është marka e klientit tonë.


· Ne kontribuojmë në mjedisin natyror dhe e bëjmë mjedisin e tokës më të qëndrueshëm dhe të bukur. Ne do të krijojmë një sistem monitorimi për të kontrolluar emetimet, burimet dhe mbetjet për të gjurmuar nismat e qëndrueshme.


Detaje të Prodhimit


Më pas, do t'ju prezantojmë me detajet specifike të tryezës së rrumbullakët qeramike.Zbatimi i produktit


Tavolina e rrumbullakët qeramike e menaxhuar nga përdoret gjerësisht në industri.


gjithmonë i përmbahet konceptit të shërbimit të 'plotësimit të nevojave të klientit'. Dhe ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve një zgjidhje me një ndalesë që është në kohë, efikase dhe ekonomike.Krahasimi i produktit


Krahasuar me produkte të tjera të ngjashme në treg, tavolina e rrumbullakët prej qeramike ka këto avantazhe të jashtëzakonshme.Avantazhe të ndërmarrjes


Kompania jonë ka një ekip kryesor të teknikëve me përvojë të kërkimit dhe zhvillimit. Ne këmbëngulim në konceptin e 'teknologjisë, inovacionit, cilësisë' për zhvillimin dhe dizajnin e produktit. Prandaj, ne mund të sigurohemi që produktet tona të plotësojnë kërkesat e tregut dhe të kenë cilësi të mirë.


Kompania jonë ka gjithmonë parasysh parimin e shërbimit "nevojat e klientëve nuk mund të shpërfillen". Ne zhvillojmë shkëmbime dhe komunikim të sinqertë me klientët dhe u ofrojmë atyre shërbime gjithëpërfshirëse në përputhje me kërkesat e tyre aktuale.


misioni është të udhëheqë industrinë për të zhvilluar dhe promovuar shoqërinë drejt përparimit. Klientët janë prioriteti ynë dhe ndershmëria dhe përfitimet reciproke janë ato që ne i përmbahemi gjithmonë. Ne jemi të përkushtuar për të ofruar produkte dhe shërbime cilësore për klientët. Ne përpiqemi të jemi një ndërmarrje udhëheqëse dhe me ndikim, në mënyrë që të udhëheqim industrinë drejt zhvillimit.


ka kaluar nëpër vite me erë dhe shi që nga themelimi. Krahasuar me kolegët tanë, ne kemi teknologji më të pjekur të prodhimit për t'u ofruar klientëve produkte dhe shërbime më të mira.


Rrjeti ynë i shitjeve të produkteve mbulon të gjitha qytetet kryesore vendase dhe produktet eksportohen në Amerikë, Australi, Azinë Juglindore dhe vende dhe rajone të tjera.


Përmasat

Tavolina e rrumbullakët qeramike e markës Prodhim 30

Përshkrimi

Rek

BK CIANDRE

Madhësia

800*1400,800*1600,900*1800MM

Shërbimi i dizajnitë  

Dizajn grafik, dizajn logo, dizajn 3D, dizajn produkti

Përdorimi

Kopsht,Park,Oborr,Dhomë ngrënie,Dhomë Dite,Hotel,Vilë

Avantazhe

Fletë me cilësi të lartë, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, e lehtë për t'u pastruar, material dekorativ i klasit A ​​autoritativ

Materia

Sipër tavoline me pllakë qeramike/porcelani, me bazë alumini

Ngjyra

Opcionale

Ora e dorëzimit

Rreth 20-25 ditë pas marrjes së depozitës

Kontrolli i cilësisë

100% inspektim para paketimit

Shërbimi pas shitjes

Mirë se vini OEM dhe i ndërtuar me porosi! Ne jemi gjithmonë këtu për të punuar me ju dhe për të ofruar 3 vjet garanci për produktin.

 

ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.