+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 1
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 2
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 3
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 4
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 5
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 6
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 1
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 2
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 3
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 4
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 5
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 6

Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente

hetim

Përmasat

Dimensionet: Madhësia mund të personalizohet sipas nevojës aktuale

Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 7cm (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia) Inç (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
580x160x110 23.2x6.4x4.4


Zgjedhja materiale

■ Xhuli

■ Laminami

■ Druri natyrore

■ Pjesë të ngjyrave aluminit

Video i Prodhimit

Detaje të Prodhimit

EXQUISITE WORKMANSHIP


Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 8
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 9
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 10
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 11
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 12
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 13


Aplikimet aktuale të produktit

PRODUCTS APPLICATION


Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 14
Furnizues i dizajnit të kabineteve të kuzhinës të markës inteligjente 15


Avantazhe të kompanisë


· Proceset e prodhimit të dizajnit inteligjent të kabinetit të kuzhinës janë të qarta dhe të renditura. Ato përfshinin analizën e tipit të këmbës, dizajnin CAD, përgatitjen e materialeve, përpunimin dhe përfundimin përkatësisht.


· Ky produkt është jo-toksik. Materialet dhe pjesët e përdorura në të janë testuar për të garantuar se nuk përmban asnjë element të dëmshëm.


· ka ngritur dyqane tregtare në qytetet kryesore të vendit.


Veçoritë e kompanisë


· Pas vitesh fokusi në projektimin dhe prodhimin e dizajnit të kabinetit të kuzhinës inteligjente, ka fituar një reputacion të mirë përtej tregut vendas.


· Duke inovuar teknologjinë e prodhimit të dizajnit inteligjent të kabinetit të kuzhinës, mund t'u ofrojë klientëve një zgjidhje me një ndalesë.


· Objektivi tjetër i zhvillimit është investimi më shumë në inovacion. Ne do të rrisim përqindjen e shitjeve nga produktet e reja inovative dhe do të zgjerojmë gamën e produkteve për të maksimizuar fitimet.


Zbatimi i produktit


Dizajni i zgjuar i kabinetit të kuzhinës është një nga produktet kryesore të Me aplikim të gjerë, produkti ynë mund të aplikohet në industri dhe fusha të ndryshme. Dhe është shumë e dashur dhe e favorizuar nga klientët.


këmbëngul që t'u ofrojë klientëve zgjidhje me një ndalesë dhe të plotë nga këndvështrimi i klientit.


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Produktet e fundit
nuk ka të dhëna
Produkte të nxehta
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap